2018 ALES Sözel Adaylar için Tamamı Çözümlü Soru Bankası Pegem Yayınları

Görsel 1
Akfon Puan : 25
Fiyat:
25,00 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

2018 ALES Sözel Adaylar için Tamamı Çözümlü Soru Bankası Pegem Yayınları

 

 

kademik eğitim hayatının hem başlangıcı hem de çeşitli basamaklarında öğrenci ve öğretim görevlilerinin girmekle yükümlü olduğu Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavı’nın(ALES) zorluk düzeyi yıldan yıla artmaktadır. Belirgin bir şekilde görülen bu artışın en önemli nedeni adayların gerek yayınlarla gerek kurslarla ALES’e artık daha donanımlı bir şekilde girmesi ve başarı ortalamasının gittikçe yükselmesidir.

 

ALES’in (eski adıyla LES) ilk yıllarından bu yana hem yayınları hem de hazırlık kurslarıyla ALES adaylarının ilk başvuru adresi PEGEM AKADEMİ, sınavın bu yöndeki değişimine paralel olarak hazırladığı birçok yayınıyla adayların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu yayınlardan biri olan ALES SORU BANKASI hem kapsam hem de içerik açısından sınav düzeyi hassasiyetiyle dikkate alınarak hazırlanmış ve özellikle ALES’in en önemli unsuru "hız kazanımı” konusunda etkili bir format oluşturulmuştur.

 

Soru kalitesi kadar doyurucu ve öğretici çözümlerle öğrenciye bir rehber de olan ALES SORU BANKASI’na düzenli ve planlı çalışan öğrenciler kısa sürede belirgin bir şekilde hızlarının ve netlerinin arttığını fark edeceklerdir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9786053188735
MarkaPegem Yayınları
Stok DurumuVar
9786053188735

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.