2020 DGS Tamamı Çözümlü 10 lu Deneme Seti İntibak Yayınları

Fiyat:
65,00 TL
İndirimli Fiyat (%36) :
41,60 TL
Kazancınız 23,40 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

2020 DGS 10 Deneme Çözümlü İntibak Yayınları
 
2019 DGS sınavında neredeyse 20 soruyu tutturan onlu set...
Yeni Nesil Matemtik sorusu TYT ile ilgili bir kavramdır. Ve Üniversite sınav matematiğinin DGS ve ALES matematiğine ( sayısal mantık ) benzeyeceğini ifade etmektedir. Bazıları bunu fena yanlış anlıyor .Yanılanlardan olmayınız :-)
Öncelikle2020 10 lu DGS paketimiz2019 10 lu paketimizden de 2020 Türkiye Geneli Denemelerimizden de %100 farklıdır. Her üçünü de rahatlıkla kullanabilirsiniz .
 
Yayınların 5 li 3 li hatta tek tek deneme çıkardığı bu çağdaısrarla 10 deneme çıkarıyoruz. Çünkü bu setleri çözdüğünüzde tüm müfredatı ancak taramış oluyorsunuz.
Hazırladığımız 2020 DGS Çözümlü ve Türkiye Geneli değerlendirme imkanı veren sanal optik form ile değerlendirmeli sınavımızla kendi yerinizi ve rakiplerinizi görme şansına yine sahip olacaksınız.
Bir DGS Adayı için DGS hazırlığında çeşitli aşamalar vardır;Konu çalışmak, soru bankaları ve testler çözerek bilişsel hazırlığını tamamlamaya çalışmak gibi… Ancak her aday, tüm bu çabasının getirdiği sonucu hazirandaki sınavdan önce görmek, eksiklerini tespit edebilmek, zaman yönetimini kurgulamak ve sınav stratejisini oluşturabilmek için en çok deneme sınavlarına ihtiyaç duyuyor.
Bu bağlamda denemelerimizi hangi motivasyonla hazırladığımızı kısaca belirtmek isteriz.
DGS Adaylarının çok azı bir dershaneye gitmektedir. Bu bağlamda kendilerini rakipleriyle sınayabilecekleri sınavların onlar için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz
Çözdüğünüz tüm denemeleri sanal optiğe kaydederek değerlendir butonuna bastığınızda o sınava girmiş binlerce aday arasındaki yerinizi, 2019 DGS Sınavında oluşan en güncel ortalama ve standart sapmalarla hesaplanan puanınız ve İntibak DGS analizli karne farkıyla görebileceksiniz.
Öncelikle gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki yıllardır yayın hazırlığı yaptığımız DGS’de hiç satmadığımız hayali 2020 de de satmayacağız.
Görevimiz adayların kendilerini gerçek DGS’de hissetmelerini sağlayacak ayarda deneme üretmek. Ne daha zor ne de (özellikle) daha kolay. Bir yayınevinin başarısının sınav olup bittikten sonra görüleceğine inanıyoruz. Karşımızdaki sınav değişmediği sürece ölçütü kolaylaştırmanın adaylara haksızlık olduğunu düşünürüz.
Çözmek için bir yayından 10 deneme almış aday soru çeşitliliği bekler. Bunun bilinciyle, kendimizi, her konu için birçok kazanımı test edecek çeşitliliği sağlamakla yükümlü hissederek ezberden çözecek soruların pek olmadığı bir set hazırlamaya gayret ettik.
Özellikle sıkça yapılan hataların üzerine gittik ki gerçek sınava kadar bu hatalardan ders alınabilsin.
10’lu setimizi 2019 DGS Türkiye Geneli denemelerimizin iskeleti üzerinde inşa ettik. Madde güçlük indisleri incelemelerimizle yürümediğini, çok kolay/çok zor algılandığını, muğlak ifadeler içerdiğini gözlemlediğimiz soruları değiştirdik.
Çözüm fasikülü set içindedir.
Ölçme değerlendirme tekniği çerçevesinde olması gereken zorlukta, güvenirliği ve geçerliği geniş bir grupça test edilmiş, hatasız ve pratik çözümleri görebileceğiniz takımımızı hazırladık.
2020 DGS adayları için piyasaya süreceğimiz bu ilk deneme setinin size fayda getirmesini diliyoruz.

 
 • Baskı Tarihi
 • 2020
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • İntibaj Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • ---
 • Ebat
 • 19x27
 • Cilt
 • --
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786052140130
Marka-
Stok DurumuTÜKENDi
9786052140130

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.