2021 KPSS A Grubu Economicus Türkiye Ekonomisi, Uluslararası İktisat, Büyüme ve Kalkınma, İktisadi Doktrinler Tarihi Konu Anlatımı

Görsel 1
Akfon Puan : 75
Fiyat:
75,00 TL
9,37 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
KPSS A Grubu Economicus Türkiye Ekonomisi, Uluslararası İktisat, Büyüme ve Kalkınma, İktisadi Doktrinler Tarihi Konu Anlatımı Pegem Yayınları 2021

Değerli adaylar;
Elinizdeki bu kitap, KPSS Alan Bilgisi sınavı ve diğer kurum sınavlarına dönük olarak hazırlanmıştır. Kitabın kapsamı, daha önceki sınavlarda sorulmuş olan soruların içeriği ve öğrencinin toplam iş yükü gözetilerek oluşturulmuştur. Konu anlatımı kısa tutulmaya çalışılmış; soru çözümleri, öğrencilerimizin ihtiyacı düşünülerek biraz daha ayrıntılandırılmıştır.
Bu kitap oluşturulurken bütün bir literatür elden geçirilmiş, bilgiler konu bütünlüğünü sağlayacak bir biçimde, daha önceden sorulmuş ve sorulabilecek sorular gözetilerek bir araya getirilmiştir. Kitapla ilgili tüm görüşlerinizi pegem@pegem.net adresine iletebilirsiniz.
Selma Balaban Levent adına yol aldığım bu sürecin mimarları değerli babam Resul Balaban‘a ve annem Veciha Balaban‘a sonsuz teşekkür ederim.

 
Baskı Tarihi kasım 2020
Baskı Sayısı 11. Baskı
Yayınevi Pegem Yayınları
Yazar Selma Balaban Levent
Sayfa Sayısı 456
Ebat 19x27
Cilt --
Diğer Özellikler
Stok Kodu9780202000084
MarkaPegem Yayınları
Stok DurumuVar
9780202000084

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.