• Tüm Kategoriler
  • A Kadro KPSS A Maliye Soru Yorum Soru Bankası 5 Baskı 2021

   Fiyat:
   200,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   130,00 TL
   Kazancınız 70,00 TL
   16,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   HOCAMIZIN MESAJI:

   MALİYE SORU YORUM

   Sevgili Arkadaşlar,
   “Soru-Yorum Maliye Çözümlü Soru Bankası” kitabı, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) ve kurum sınavlarına hazırlık çalışmalarınızı sistematik ve pratik hale getirip, bilgiyi anlayarak öğrenmenize yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
   Bu kitaptaki sorularda, sınav kaygınızı azaltırken, işlevsel bilginizi sınavlara ve meslek yaşamınıza kolayca taşıyabileceğiniz  örnekler bulunur. Ayrıca bu baskımızda ilave olarak, genel tarama testlerine, denemelere ve ders çalışmayı ve bilgiyi öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirebilmek amacıyla bulmacalara yer verilmiştir.
   Kitabımızın yeni baskısında yer alan indeks şeklinde düzenlenmiş içindekiler kısmı, ilgilendiğiniz konunun sorularına daha hızlı ulaşmanıza ve ihtiyacınız olan bilgiyi kısa sürede öğrenmenize yardımcı olacaktır.
   Soruların konu bütünlüğü içinde kapsamlı bir biçimde sıralanmış olması, çalışma sürecinizde bilişsel yapınıza uygun bir düzende ilerlemenizi destekleyecektir.
   Güncellenen Soru – Yorum Maliye Çözümlü Soru Bankası, kitabın yeni basım tarihine kadarki (2021 Mart) tüm güncel sirkü ve bilgilerin yanında gerek kanun, gerekse Cumhurbaşkanı Kararnameleri ve Cumhurbaşkanı Kararlarındaki değişiklikleri içermektedir.  
   Kitabın hazırlanma sürecinde maliye alanındaki en temel akademik kaynaklardan ve sınavlarda çıkmış soruların konu içeriklerinden yararlanılmıştır. Sınavlara hazırlanan siz değerli öğrencilerimizden gelen talepler, yılların vermiş olduğu birikim ve deneyimlerle birleştirilmiş ve soruların çözümlerinde sade, yalın ve anlaşılır bir anlatım tarzı tercih edilmiştir. Ayrıca soru çözümlerinde doğru seçenek yanında diğer seçeneklerin de açıklamalarına yer verilerek soru çözüm sürecinin aynı zamanda bir öğrenme yaşantısına dönüştürülmesi amaçlanmıştır. Bu sebeple, hazırlık sürecinizin daha verimli geçmesi açısından tüm soruların çözümlerini de okumanız önerilmektedir.
   Tüm titiz çalışmalara rağmen kitapta karşılaşabileceğiniz hata ve eksiklikler ile tüm soru ve önerilerinizi  mh.yildiz@hotmail.com adresine iletebilirsiniz.  
   Gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar dilerim.
   “Başarı amacın yoksa amacı olan insanların başarısı için araç olursun. Araç olma amaç bul, farkındalık yarat ve kendini keşfet. Öyle ya da böyle kalan zamanda bilgilileri değil bilgileri öğren. Emeğine, enerjine, zamanına sahip çık ve onu öyle bir kullan ki rakibine çaldırma. Bu kalabalıkta ya kendini imha edecek ya da inşa edeceksin. Çünkü herkes kapıda ve zili çalma peşinde. İnşa etmek istiyorsan düşünmeden ışığını yak, anahtarı bul ve zili çalmadan anahtarı çevir, kapıyı aç. Başarı da sende başarısızlık da. Kendi kendini yen ki KPSS ve kurum sınavları yenilsin…”
   Mehmet YILDIZ
   A KADRO EĞİTİM KURUMLARI

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057457905
   MarkaA Kadro Eğitim Kurumları
   Stok DurumuVar
   9786057457905

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.