A'dan Z'ye Kamu İhale Sözlüğü - Zülfü Kılıç, Ahmet Yeşil

Fiyat:
195,00 TL
İndirimli Fiyat (%10) :
175,50 TL
Kazancınız 19,50 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

A'dan Z'ye Kamu İhale Sözlüğü - Zülfü Kılıç, Ahmet Yeşil

 

Kitabımız öncelikle 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu kapsamındaki ihalelere ilişkin kavramlara / terimlere / süreçlere / kararlara ağırlık verilerek hazırlanmıştır. Ayrıca 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu yanında ihale hukuku ile ilişkili olabilecek diğer kavram ve terimlere de yer verilmiştir.

Kitabımızın A'dan Z'ye her madde başlığı altında; ilgili kavramın / terimin / sürecin açıklaması yapıldığı gibi buna ilişkin mevzuat ile Kamu İhale Kurulu kararlarına da atıfta bulunulmuştur. Ayrıca ilgili her madde başlığı altında konunun daha iyi anlaşılabilmesi açısından mevzuat açıklamalarına ve KİK kararları örneklerine de yer verilmiştir.

Böylelikle okuyucunun ihaleler ile ilgili her kavramın/sürecin manasını anlaması hedeflendiği gibi bu kavram ve süreçlerle ilgili hangi mevzuatın düzenlendiğini bilmeleri de hedeflenmiştir. Ayrıca ilgili her madde başlığı altında o madde başlığına örnek teşkil edebilecek Kamu İhale Kurulu kararlarına yer verilmesi ile konunun doğru bir şekilde anlaşılması sağlanmak istenmiştir.

 Baskı Tarihi                                                Eylül 2022                              
 Baskı Sayısı  1. Baskı
 Yayınevi  Adalet       
 Yazar Zülfü Kılıç
Ahmet Yeşil
 Sayfa Sayısı  446
 Ebat  16x24
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786258209075
MarkaAdalet
Stok DurumuTÜKENDi
9786258209075

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.