• Tüm Kategoriler
  • ALESTA İdare Hukuku Konu Anlatımlı ve Çözümlü Soru Bankası - Yaşar Mirzaoğlu

   ALESTA İdare Hukuku Konu Anlatımlı ve Çözümlü Soru Bankası - Yaşar Mirzaoğlu
   Görsel 1
   Fiyat:
   45,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15) :
   38,25 TL
   Kazancınız 6,75 TL
   38.25 www.akfonkitap.com
   Aynı Gün Kargo
    Hakimlik Sınavları için ALESTA İdare Hukuku Konu Anlatımlı ve Çözümlü Soru Bankası - Yaşar Mirzaoğlu

   Bu kitap Hâkimlik ve Kaymakamlık gibi merkezi sınavlarda öğrenciye İdare Hukuku’nun inceliklerini ve test tekniğini öğretmek üzere hazırlanmıştır.

   Kitap hazırlanırken, tüm KHK’lar, Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri, Cumhurbaşkanlığı Kararları ve diğer mevzuat değişiklikler dikkate alınmıştır.

   Kitap "ağyarını mani, efradını cami” yani "olması gereken her şey içinde var, olmaması gereken hiçbir şey içinde yok” anlayışı ve hedefi ile yazılmıştır.

   Bölüm sonlarında yer alan açıklamalı soruların zorluk dereceleri yüksek olsa da çözümlerde kısa bir konu tekrarı yapılarak bilgilerin somutlaştırılması hedeflenmiştir.

   Bölümlerin en sonunda yer alan sadece cevap şıkkı verilen sorular ise çıkmış hâkimlik kaymakamlık sınav sorularının örnekleri olup, verilen bilginin yeterliliğini ölçmeniz için eklenmiştir.

   Bölümün sonlarında konu işlendikten sonra tekrar yapmadan önce çözülmesi tavsiye edilen bu sorularla o bölümde edinilmesi zorunlu bilgiler görülerek ardından yapılacak tekrar ile eksikliklerin giderilmesi tavsiye edilmektedir.

   Bu kitapta maddeler halinde sıralanan, önünde özel işaret bulunan, koyu olarak vurgulanan ne varsa sınav için hayati önem taşımaktadır.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055010713
   MarkaYazarın Kendi Yayını
   Stok DurumuVar
   9786055010713

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.