ASAMBLE Anayasa Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası Cemil Çetin 2022

Fiyat:
135,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
81,00 TL
Kazancınız 54,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

ASAMBLE Anayasa Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası Cemil Çetin

Kıymetli arkadaşlar,
Elinizde bulunan bu kitap Kaymakamlık Sınavı’nda “Anayasa Hukuku” kapsamındaki soruları etkili bir şekilde çözebilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Aynı zamanda ASAMBLE “Anayasa Hukuku” çözümlü soru bankası kitabı, Adli ve İdari Yargı Hakimlik ve Savcılık Sınavı ile Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Alan bilgisi gibi meslek sınavlarına hazırlananlar için de temel bir kaynak niteliğindedir. Bildiğiniz üzere 2017 yılı Anayasa değişikliği ile devlet sisteminde birçok değişiklik meydana gelmiştir. Bu kapsamda kaynak oluşum aşamasında, bu maddeler ve değişiklikler göz önüne alınarak, değişikliklerin en güncel hali tespit edilip hazırlanmıştır. Ayrıca sorular hazırlanırken ÖSYM’nin son yıllarda soru kalıplarında meydana getirdiği farklılıklar da gözetilmiştir.
Kitapta bölümlerin sınav formatına uygun ve soru çözümünü kolaylaştıracak bir şekilde ele alınmasına ve bilgilerin açık ve anlaşılır bir dille ifade edilmesine, bilginin akılda kalıcı biçimde sunulmasına özen gösterilmiştir.
Kitabımızı bu yaklaşımlar içinde değerlendirecek olan değerli okurlara başarı ve esenlikler dilerim. Büyük bir özveriyle çalışmamı gerçekleştirdiğim bu süreçte başta ailem olmak üzere bana destek olan herkese ve kitabımın basım ve yayınını üstlenen Akfon yayınevine ve değerli çalışanlarından Hasan Yıldırım'a da emeklerinden ötürü teşekkürlerimi sunarım.

Cemil Çetin
2022
 
 Baskı Tarihi  2022
 Baskı Sayısı  1 Baskı
 Yayınevi   Akfon Yayınları
 Yazar  Cemil Çetin
 Sayfa Sayısı  314
 Ebat  16x24
 Cilt  
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786257125550
MarkaAkfon Yayınevi
Stok DurumuTÜKENDi
9786257125550

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.