• Tüm Kategoriler
  • Balık Kafası Balık Avına Dair - Onur Fırat Polat

   Fiyat:
   130,00 TL
   16,23 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   Onur Fırat Polat
   Balık Kafası
   Balık Avına Dair

   Kuşe Kağıt  
   Renkli Baskı
   Özgün Resimler


   Savaş Yayınevi
   Temmuz 2021

    

   Derelerden Denizlere, Balık avı ve Olta balıkçılığıyla ilgili püf noktalar, disiplinler, türler, anılar ve bunların yanı sıra eşsiz fotoğraflar.

    

   Bu kitapla gelecek nesillere, Olta balıkçılığı hakkında bir şeyler bırakmak ve hızla tükenen türler hakkında bir şeyler sunmak. Ve bunu yaparken de kendi edindiğim tecrübeleri ve bilgileri paylaşacağım sizlerle.

    

   Bu kitapta, balık avcılığında fotoğrafa çok önem verdiğim için şimdiye dek fotoğrafladığım ve benim için çok önemli olan fotoğraflara da bol bol yer vermek istedim.

    

   Anılarımı siz değerli dostlar için kaleme alırken, biraz esprili bir dille biraz da şiirsel ifadelerle sunmaya çalışacağım.

    

   Yaşıyorken Yap! Balığa git! Keşfet! Doğada ol! Hayvanları sev! Çocuklara eşlik et!...

    

   Önsöz

    

    Bu kitabı, değerli Ağabeyim Kamil ÜÇBAŞ'ın ortaya attığı bir fikirle 2017 yılında yazmaya karar verdim. Çocukluk yıllarıma dayanan fotoğraf aşkı sonraki yıllarda balık avı hobisiyle birleşti. Yıllardır arşivlediğim binlerce fotoğraf arasından seçtiklerime bolca yer vermek istedim.

    

   Türkiye'nin dört bir yanında ve Avrupa'nın bazı ülkelerinde tanıştığım insanlar, sahada denemeler ve yanılmalarla kazandığım tecrübeler, yazdıklarım, anılarım ve içindeki fotoğraflar gelecek nesillere faydalı bir aktarım olacaktır.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257670784
   MarkaSavaş Ders Kitapları
   Stok DurumuVar
   9786257670784

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.