Bank Sınavına Hazırlık Mini Set

Görsel 1
Akfon Puan : 426
Fiyat:
655,00 TL
İndirimli Fiyat (%35) :
425,75 TL
Kazancınız 229,25 TL
53,17 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
GENEL YETENEK
"Banka Sınavlarına Hazırlık - Genel Yetenek- Genel Kültür Tüm Konular ” kitabı, bankacılık
sınavlarına hazırlananların ihtiyaç duyabilecekleri geniş kapsamlı bilgi ihtiyacı göz önünde bulundurularak, titiz bir çalışma sonucu hazırlanmıştır.
Ülkemizde hızla büyüyen bankacılık sektöründe faaliyette bulunan bankalar, nitelikli eleman ihtiyacını düzenlediği sınavlarla sağlamaktadır. Banka sınavlarına hazırlananlar için bu kitap, başarılı olmak isteyen adayların en büyük yardımcısı olacaktır. 
Kitap, bankacılık sınavlarında sorulan sorular analiz edilerek dokuz ana bölümden oluşmuştur:
Genel Yetenek - Genel Kültür
- Türkçe
- Matematik
- Şekil Yeteneği
- Sözel Mantık
- Sayısal Mantık
- Önemli Kurumlar
Kitapta, ayrıntılı konu anlatımı, geçmiş yıllarda banka sınavlarında çıkan soruların ayrıntılı çözümleri ile yeni soru tiplerine yer verilmiştir. Kitapta yer alan sorular hem çözümlü hem de deneme testleri olarak hazırlanmıştır.
GÖRSEL ZEKA

Ülke ekonomisinin en önemli sektörlerinden biri olan bankacılık sektörü aynı zamanda çalışan sayısı açısından da ciddi büyüklüğe sahiptir.
Her geçen gün büyüyen iş hacmi nedeni ile bankalar çok sayıda kişiyi bünyelerinde istihdam etmek üzere sıklıkla sınav açmaktadır.
Açılan sınavlar farklı kariyer gruplarına ait olmakla birlikte, hemen hemen tüm bankaların uyguladığı sınav türü GÖRSEL ZEKA SORULARI'nı içermektedir.
Bu kitap uzun bir çalışma sonucu oluşturulmuştur. Alanında ilk ve tek olması nedeniyle ayrıcalıklı bir kitap özelliğindedir.
Diğer Özellikler
Stok KoduSETBSHHalk2li
MarkaAkademi Eğitim Yayınları
Stok DurumuVar
SETBSHHalk2li

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.