• Tüm Kategoriler
  • BANKA SINAVLARINA HAZIRLIK GENEL BANKACILIK BİLGİLERİ AKADEMİ EĞİTİM

   BANKA SINAVLARINA HAZIRLIK GENEL BANKACILIK BİLGİLERİ AKADEMİ EĞİTİM
   Görsel 1
   Fiyat:
   49,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   31,85 TL
   Kazancınız 17,15 TL
   31.85 www.akfonkitap.com
   4,15 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
   Banka Sınavlarına Hazırlık Genel Bankacılık Bilgileri Akademi Consulting ve Training Yayınları
    
   Ekonomi içinde büyük öneme sahip bankacılık sektörü, fon fazlası olan kesim ile fon ihtiyacı olan kesim arasında aracılık hizmetini yerine getirmenin yanı sıra çok sayıda hayati hizmetin sunulmasında da rol üstlenmektedir. 
   Ülkemizde bankacılık sektörü 50’nin üzerine çıkan banka sayısı, 11.000 üzerindeki şube sayısı ve 200.000 kişiyi aşan çalışan sayısı ile en büyük hizmet sektörü konumundadır. Her geçen gün artan hızla büyüyen bankacılık sektörü bir taraftan da nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla çeşitli sınavlar açmaktadır.
   Bu çerçevede Bankalar istihdam sağlama aşamasında genel kültür genel yetenek ile muhasebe, ekonomi hukuk alanındaki konulara ilişkin sınavları yaparken aynı zamanda bankacılık sektörü özelinde de sınavlar yapmakta, bu alana ilişkin teknik soruları adaylara yöneltmektedir.
   Genel Bankacılık Bilgileri kitabının çerçevesi, söz konusu sınavların konuları incelenerek ve geçmiş çeşitli tecrübelere dayalı olarak oluşturulmuştur. Kitabın banka sınavlarına hazırlanan adaylara yararlı olması dileğiyle başarılar dileriz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059048460
   MarkaAkademi Eğitim Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786059048460

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.