Data Yayınları 2022 Uzman Öğretmen Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Fiyat:
170,00 TL
İndirimli Fiyat (%15) :
144,50 TL
Kazancınız 25,50 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

13 Mayıs 2022 MEB yönergesi esas alınarak hazırlanan UZMAN ÖĞRETMENLİK ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI kitabımız bu süreçte siz değerli öğretmenlerimize yol haritası olacaktır. MEB’in açıkladığı üniteleri kapsam geçerliğine uygun bir şekilde örneklendiren, öğretici çözümleriyle hem öğreten hem de adeta sınav provası yapmanızı sağlayan sorular sayesinde “ÖKBS’nin referans kitabı olarak” başarı kaçınılmaz olacak.

Kitabımızın hazırlanma sürecinde;

· MEB’in açıkladığı ünite başlıklarıyla ilgili akademik kaynakları ayrıntılı bir şekilde analiz ettik.

· MEB kaynaklarını, projeleri, ÖBA platformunu, dergileri ve birçok kitabı kılı kırk yararcasına inceledik ve bu doğrultuda bir içerik hazırlayarak sınav formatında soruları sizlere sunduk.

· Her biri alanında uzman olan yazar kadromuz akademik kadrolarla istişare yaptı ve MEB’in açıkladığı konu başlıklarının dışına çıkmadan, okul ve sınıf ortamıyla ilişkilendirilmiş, çağdaş öğretimin özelliklerini ve bir uzman öğretmenden beklenen tüm yeterlikleri yansıtan yüzlerce çözümlü soru yazdık.

· Sorularımıza çözüm yazarken yalnızca bir çözüm yapmakla kalmayıp sizler için anahtar niteliğinde olan kavramları ve konu başlıklarını ayrıntılı bir şekilde açıkladık. Öğreten çözümleri sizlerle buluşturduk.

· Birçoğu bilişsel alanın analiz ve değerlendirme düzeylerine uygun olan sorular sayesinde sınava hazırlanırken sıkılmamanızı ve bu süreci oldukça verimli kılmayı amaçladık.

· MEB tarafından açıklanan ünitelerin sınavdaki ağırlıklarını göz önüne alarak kitabımızda DENGELİ SORU DAĞILIMI gerçekleştirdik. Sizler de kaynak tercih ederken “DENGELİ SORU DAĞILIMI ÖZELLİĞİ”ni kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Sınav formatına uygun hazırlanmamış ve birkaç üniteyi kitabın %60-70’i şeklinde sunan kaynaklar bu süreçte sizlere çok da faydalı olmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT! Ayrıca uzman öğretmenliğe hazırlıkta kpss kitaplarından modifiye edilmiş kitapları almayın!


Yazar: Komisyon
Sayfa Sayısı: 480
Ebat: 19,5 x 27,5
Baskı Yılı: 2022
Barkod: 9786258469721


ÜNİTELER 
– Öğrenme ve Öğretme Süreçleri
– Ölçme ve Değerlendirme
– Özel Eğitim ve Rehberlik
– Eğitim Araştırmaları ve Ar-Ge Çalışmaları
– Eğitimde Kapsayıcılık
– Çevre Eğitimi ve İklim Değişikliği
– Sosyal Etkileşim ve İletişim
– Dijital Yetkinlik
– Güvenli Okul ve Okul Güvenliği
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786258469721
MarkaData Yayınları
Stok DurumuTÜKENDi
9786258469721

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.