• Tüm Kategoriler
  • GÜNEŞ TIP ERİŞKİN KALP VE DAMAR CERRAHİSİNDE YOĞUN BAKIM

   Fiyat:
   130,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   İCRA - İFLAS HUKUKU
   KDV Dahil 9,69 TL
   İCRA - İFLAS HUKUKU
   KDV Dahil 10,44 TL
   İCRA - İFLAS HUKUKU
   KDV Dahil 8,91 TL
   Erişkin Kalp ve Damar Cerrahisinde Yoğun Bakım
   Bu alanda multidisipliner olarak tüm girişimsel ve terapötik açılımları pratik ve eksiksiz şekilde sunan en kapsamlı kaynak.
   Kardiyovasküler cerrahi gibi ekip çalışması gerektiren branşımızın her aşamasında multidisipliner tetkik takip ve tedavi gerekmekte olduğu hepimizin malumudur. Çünkü açık kalp cerrahisinin gerçekleştirilmesi için uygulanan prosedürlerin her biri ekstrafizyolojiktir. Bu ekstrafizyolojik uygulamaların menfi etkileri başta kardiovasküler olmak üzere tüm sistemler üzerinedir. Dolayısıyla bu prosedürlere uygunluga karar verme aşaması olan preoperatif dönem ile işlemlerin uygulandığı intraoperatif ve postoperatif dönem oldukça hayati öneme haizdir. Bu aşamalarda sorunsuz yol alma adına sorunlu olabilecek sistemlerin ilgili branşlarıyla müspet işbirliği içinde olmak, tüm kararları konsensüsle almak, yani konsey düsturuyla hareket etmek olmazsa olmaz prensibimiz olmalıdır.
   Kitabımızın yazılmasında öncelikli hedefimiz yoğun bakımlarda mesaisini geçirmek zorunda olan her branştaki meslektaşımıza güncel ve pratik bilgiler ışığında ihtiyaçları olan girişimsel ve terapötik açılımları sunmaktır.
   Şimdiye kadar genel ve özel yoğun bakımlarla ilgili çeşitli kitaplar yazılmış olmasına rağmen, sahada çalışan bizlerin hala eksikliğini hissettiği oldukça fazla sorunla karşılaştığımız muhakkaktır. Gördüğümüz eksikliklerin giderilebileceği şekilde, her branştan meslektaşımızla bir araya gelerek bölümler düşünülmüş ve yazılmıştır.

   Erişkin Kalp ve Damar Cerrahisinde Yoğun Bakım

   Stok Kodu : 9789752776074
   Ürünün Fiyatı :
   130,00 TL
   Kategori : Göğüs-Kalp Damar Cerrahisi,Anesteziyoloji
   Editör : Prof. Dr. Kerim Çağlı, Yrd. Doç. Dr. Adem İlkay Diken, Yrd. Doç. Dr. Adnan Yalçınkaya, Yrd. Doç. Dr. Özlem Erçen Diken
   Sayfa Sayısı : 960
   Baskı Tarihi : 2016
   Ebat : 16 x 24 cm
   Kağıt : Kuşe - Renkli
   ISBN : 9789752776074
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776074
   MarkaGüneş Tıp Kitabevi
   Stok DurumuTÜKENDi
   9789752776074

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.