GÜNEŞ TIP ERİŞKİN KALP VE DAMAR CERRAHİSİNDE YOĞUN BAKIM

Fiyat:
130,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Erişkin Kalp ve Damar Cerrahisinde Yoğun Bakım
Bu alanda multidisipliner olarak tüm girişimsel ve terapötik açılımları pratik ve eksiksiz şekilde sunan en kapsamlı kaynak.
Kardiyovasküler cerrahi gibi ekip çalışması gerektiren branşımızın her aşamasında multidisipliner tetkik takip ve tedavi gerekmekte olduğu hepimizin malumudur. Çünkü açık kalp cerrahisinin gerçekleştirilmesi için uygulanan prosedürlerin her biri ekstrafizyolojiktir. Bu ekstrafizyolojik uygulamaların menfi etkileri başta kardiovasküler olmak üzere tüm sistemler üzerinedir. Dolayısıyla bu prosedürlere uygunluga karar verme aşaması olan preoperatif dönem ile işlemlerin uygulandığı intraoperatif ve postoperatif dönem oldukça hayati öneme haizdir. Bu aşamalarda sorunsuz yol alma adına sorunlu olabilecek sistemlerin ilgili branşlarıyla müspet işbirliği içinde olmak, tüm kararları konsensüsle almak, yani konsey düsturuyla hareket etmek olmazsa olmaz prensibimiz olmalıdır.
Kitabımızın yazılmasında öncelikli hedefimiz yoğun bakımlarda mesaisini geçirmek zorunda olan her branştaki meslektaşımıza güncel ve pratik bilgiler ışığında ihtiyaçları olan girişimsel ve terapötik açılımları sunmaktır.
Şimdiye kadar genel ve özel yoğun bakımlarla ilgili çeşitli kitaplar yazılmış olmasına rağmen, sahada çalışan bizlerin hala eksikliğini hissettiği oldukça fazla sorunla karşılaştığımız muhakkaktır. Gördüğümüz eksikliklerin giderilebileceği şekilde, her branştan meslektaşımızla bir araya gelerek bölümler düşünülmüş ve yazılmıştır.

Erişkin Kalp ve Damar Cerrahisinde Yoğun Bakım

Stok Kodu : 9789752776074
Ürünün Fiyatı :
130,00 TL
Kategori : Göğüs-Kalp Damar Cerrahisi,Anesteziyoloji
Editör : Prof. Dr. Kerim Çağlı, Yrd. Doç. Dr. Adem İlkay Diken, Yrd. Doç. Dr. Adnan Yalçınkaya, Yrd. Doç. Dr. Özlem Erçen Diken
Sayfa Sayısı : 960
Baskı Tarihi : 2016
Ebat : 16 x 24 cm
Kağıt : Kuşe - Renkli
ISBN : 9789752776074
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789752776074
Marka-
Stok DurumuTÜKENDi
9789752776074

Son Gezilen Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.