GÜNEŞ TIP İLK VE ACİL YARDIM TEKNİKERLİĞİ PARAMEDİK - GÜRKAN ÖZEL , BETÜL AKBUĞA ÖZEL , CİHANGİR ÖZCAN

Fiyat:
65,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 
Aradan geçen yıllar boyunca hastane öncesi acil sağlık hizmetleri sunumunda ve paramedik eğitimleri alanında çok olumlu gelişmeler olmasına rağmen, özellikle öğrenciler, kapsamlı ve güncel kaynaklar konusunda eksiklik çekmişlerdir. 
Bu kitap, bu eksikliği doldurmak üzere, alanında uzman kişiler tarafından mesleğin koşullarına en uygun şekildehazırlanmıştır. Bir ders kitabı niteliğinde tasarlanan bu kitabın kapsamlı, içeriği paramedik düzeyine uygun, görsel yönden zengin ve paramedik programların müfredatı ile uyumlu olmasına özen gösterilmiştir. 

Sağlık Meslek Yüksek Okullarının “İlk ve Acil Yardım” programlarında eğitim gören öğrencilerin ve çalışma hayatında olan paramediklerin yararlanabileceği bu kitap, eğitim ve meslek yaşamında sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir başvuru kaynağıdır.
 
En son bilimsel yayınlar ve kaynaklardan yararlanılarak konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır.
Bilimsel makaleler yanında pratik bilgi ve uygulama örneklerinden oluşan bir kitap olarak önemli bir boşluğu doldurur niteliktedir.
Kitap, özellikle Sağlık Meslek Yüksek Okullarının “İlk ve Acil Yardım” programlarında eğitim gören öğrencilerin ve çalışma hayatında olan paramedikler için de önemli bir başucu kitabıdır.
Sağlık Meslek Yüksek Okullarının “İlk ve Acil Yardım” programlarında eğitim gören öğrencilerin bir kaynak kitap olarak kullanabilecekleri nitelikte müfredatla uyumlu bir yayındır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789752776135
Marka-
Stok DurumuTÜKENDi
9789752776135

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.