GÜNEŞ TIP OBSTETRİK VE JİNEKOLOJİ ÖZET BİLGİLER VE GÜNCEL NOTLAR

Fiyat:
54,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Obstetrik ve Jinekoloji Özet Bilgiler ve Güncel Notlar
 
Bu kaynak kitap ilk sene asistanlar, intörn ve tıp öğrencileri için ilk stetoskop ve refleks çekici kadar önemli bir konuma gelmiştir. Serinin her kitabı en sık karşılaşılan problemlerle ilgili güncel ve pratik bilgiler içerir.
 
Bu kitabın sayfaları arasında çekirdek bilgi ve tecrübeyi bulup muhteşem hasta bakımı sağlayacaksınız. Doğum odasından ameliyathaneye, ameliyathaneden onkoloji katına, bu kitabı vazgeçilmez bir yardımcı olarak yanınızdan ayırmayacaksınız.   
        
 
Bu el kitabı yeni iyi test edilmiş itibarlı kaynaklar kullanarak hazırlanmıştır.
Yazarlar obs-jin konusundaki en önemli başlıkları kanıta dayalı bölümler şeklinde hazırlamıştır.
Her bölüm güvenilir tecrübe, ayırıcı tanı, klinik algoritma ve patofizyoloji yolunda küçük aydınlatmalar yaratacak literatür atıfları içermektedir.
Pelvik anatomi, sık prosedürler, ACLS algoritmaları ve ilaçlar hakkındaki özel ekler hızlı referans için yardımcı olabilir.
Format serinin diğer kitaplarında olduğu gibidir, problemleri organ sistemleri başlıklarında sınıflandırılmıştır.
Kadın hastalıkları ve doğum multidisipliner öğrenme ve eğitim gerektirdiği için ilişkili başlıkları farklı bölümlere yayılmış olarak görebilirsiniz (ör preeklampsi ve eklampsi kardiyovasküler ve nöroloji bölümlerinde).
Endişelenmeyin, sizler için çok pratik bir indeks hazırlanmıştır. Ayrıca tüm referanslar Pubmed arama motorunda ziyaret edebileceğiniz şekilde verilmiştir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789752776364
Marka-
Stok DurumuTÜKENDi
9789752776364

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.