GÜNEŞ TIP VENTİLASYON AKIL NOTLARI - SEYHAN YAĞAR

Fiyat:
55,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

 
Ventilasyon Akıl Notları 2016 Baskı YENİ !
Güncel referans kaynakları incelenerek yazılmış bu el kitabında, fizyolojik ve mekanik solunumun temelleri, görüntüleme yöntemleri, günümüzde sıkça kullanılan ventilasyon modları, bazı önemli patolojilerdeki ventilasyonun özellikleri ve belki de ileride mekanik ventilasyonun yerini alabilecek ekstrakorporeal yaşam destekleri özetlenmiştir.
Özellikleri:
Yoğun Bakım Kaynak Özetleri
Pratikte Gerekli Referans Değerler
Algoritma, Tablo ve Şemalarla Sunum
Uluslararası Tanı ve Tedavi Kılavuzları
 Bilinmesi Gereken Önemli Ayrıntılar
Uyarılar, Önlemler ve Nokta Bilgiler
Önsöz: Mekanik Ventilasyon; hayat için elzem olan “soluk alıp verme” işinin yerini almış yapay sistemlerdir. Kullanılmaya başlandığı ilk günlerden bugüne teknolojideki gelişmelerle birlikte ciddi değişiklikler geçirmiştir. Günümüzde de bu değişim hızla devam etmektedir.  Güncel referans kaynakları inceleyerek Türkçe yazdığımız bu el kitabında, fizyolojik ve mekanik solunumun temelleri, görüntüleme yöntemleri, günümüzde sıkça kullanılan ventilasyon modları, bazı önemli patolojilerdeki ventilasyonun özellikleri ve belki de ileride mekanik ventilasyonun yerini alabilecek ekstrakorporeal yaşam destekleri özetlenmiştir. Türkçe yazılmış bu özet kaynağı anestezi, dahiliye ve cerrahi kökenli yoğun bakım doktorlarına, hemşirelerine ve fizyoterapistlere kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyorum. 
Bölümlerin yazılmasında emeği geçen meslektaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.
Dizim ve basım aşamasında deneyimlerini profesyonelce aktaran ve uygulayan Güneş Tıp Kitabevleri ve çalışanlarına gönülden teşekkürler.
Doç. Dr. Seyhan Yağar
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789752776524
Marka-
Stok DurumuTÜKENDi
9789752776524

Son Gezilen Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.