• Tüm Kategoriler
  • HAKİMİM Ticaret Hukuku, İş Hukuku Temsil Kitap Yayınları 2021

   HAKİMİM Ticaret Hukuku, İş Hukuku Temsil Kitap Yayınları 2021
   Görsel 1
   Fiyat:
   27,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   21,60 TL
   Kazancınız 5,40 TL
   21.60 www.akfonkitap.com
   Aynı Gün Kargo
   HAKİMİM Açıklamalı Soru Bankası Ticaret Hukuku, İş Hukuku Temsil Kitap Yayınları 2021

   Kitabın İçindeki Konu Başlıkları

   Ticaret Hukuku
   Ticaret Hukuku Sorular
   Ticaret Hukuku Açıklamalı Cevaplar

   İş Hukuku
   İş Hukuku Sorular
   İş Hukuku Açıklamalı Cevaplar

   ÖN SÖZ
   Yıllardır ders anlatan, kitap yazan, soru hazırlayan bir akademisyen olarak, “sınav” sözcüğünün sizler için “stres” anlamına geldiğini çok iyi biliyorum. Hatta diyebilirim ki aynı stresi her sınavda sizlerle beraber ben de yaşıyorum, benim de uykularımı çalıyor Ölümcül Stres Yaşatma Merkezi. Kimi zaman dur durak bilmeksizin çalışan karınca olursunuz bu sınavda; kimi zaman ağustos böceğine dönüşür, tarihmiş, idareymiş, edeniymiş, her şeyi boşlayıp atarsınız kendinizi sokağa. Yolun sonu ise gene kürkçü dükkânı, dönüp geldiğiniz, kitaplarla dolu aynı masa.
    
   Yeni bir hırsla kolları sıvamışken içinizi daraltır önünüzdeki yığın. Kitapların kimi okuldan kalma, kimi arkadaştan çalma, kimi herkes alıyor diye alınmış, kimi ucuz diye kapılmış, kimi kim bilir nereden...  İyi de şimdi ne yapmalı? Nereden ve nasıl başlamalı?
    
   Şu an bu satırları okuyorsanız artık bir önemi yok. Nicelik değil niteliğe önem veren hocalarımızca, hangi kitapla başlarsanız başlayın, bu zorlu yolculuğunuz ferah bir düzlükte sona ersin diye hazırlandı HÂKİMİM. Konuya hâkim olmadan, ‘hâkim’ olunamayacağını bildiğimiz için, sorularımızı konuyu öğretici bir biçimde hazırladık.
    
   Kitabımızın bu on ikinci baskısının da ilk on bir baskıda olduğu gibi… gibi sizlere oldukça faydalı olacağını bilmenin huzuru ile kitabın hazırlanmasında beni yalnız bırakmayan, yanımda yer alarak bana destek olan tüm hoca arkadaşlarıma bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştıkları için teşekkürü borç bilirim.
    
   Size mesleğinizi sorduklarında;
    
       ‘HÂKİMİM’ diye cevap verebilmeniz dileğiyle…
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057731791
   MarkaTemsil Kitap Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786057731791

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.