• Tüm Kategoriler
  • İdari Hakimlik Tebliğ 5 Deneme Yakın Eğitim Yayınları 2020

   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%40) :
   30,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   Aynı Gün Kargo
   Yakın Eğitim DUAYEN TEBLİĞ İdari Hakimlik 5 Deneme Çözümlü Yakın Eğitim Yayınları
    

   Hakimlik sınavlarında başarılı olmanın ilkeleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ve ilk yapılması gereken sınav konularının iyi bir şekilde çalışılmasıdır. İkinci olarak konu çalışması yapılırken her dersle ilgili konuyu tam olarak pekiştirmek ve sınav sistemine hazır olmak için bolca test sorusu çözmek gerekmektedir.

   Konu anlatım ve soru çözümünden sonra sınav atmosferine, heyecanına hazır olmak, bilgilerini ölçmek, sınav sistemini tanımak, eksiklerini görüp tamamlamak adına deneme çözmek önemlidir. Keza denemelerin birinci önceliği de telafisi olmayan sınav öncesi adayı defalarca sınayarak yapılabilecek hataları minimum seviyeye düşürerek sınav tecrübesi kazandırmak olmalıdır.

   Tüm bu perspektifler doğrultusunda tamamen sınav formatında, sınav müfredatının tamamını kapsayacak şekilde ve en önemlisi müfredatın dışına çıkmayacak şekilde DUAYEN TEBLİĞ 5 Denemeleri hazırlanmıştır. Disiplinler arası çalışmaların tümüne temel teşkil eden hak ve hukuk olgularının, güncel gelişmelerden hareketle sınav sistematiğine dökülmesinin bir ifadesi olan elinizdeki "DUAYEN TEBLİĞ 5 Hâkimlik Denemesi” kitabı, bu uzun maratonda alın teri döken tüm arkadaşlarımızın sıkıntılarını ve heyecanını paylaşmak amacıyla uzun bir hazırlık döneminin ardından tamamlanmış ve siz değerli okuyucularımızla buluşmuştur.

    

   DUAYEN TEBLİĞ 5 HAKİMLİK Denemeleri hazırlanırken son 20 yılın sınav sorularının konu dağılımları incelenmiş ve sınava yakın sistemde hazırlanmasına azami dikkat edilmiştir. Geçmiş dönemdeki sınav sistematiğinin derinlemesine araştırılması ve güncel mevzuat değişikliklerinin yansıtılması ışığında hazırlanan kitabımız, tüm hâkimlik müfredatında yer alan konuların ağırlıklı dağılımları ve soruların kapsadığı konulardaki eğilimler dikkate alınarak dikkatli bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkarılmıştır.

    

   Deneme sınavlarının hazırlanmasında 2020 HMK değişiklikleri düzenlenmiş olup yazım aşamasında devamlılık gösteren mevzuat değişiklikleri noktasında tüm yenilikler kitabımıza eklenmiş ve hâkimlik formatına uygun olarak tasarlanmış özgün sorularla bu değişikliklerin pekiştirilmesine fırsat tanınmıştır.

    

   Yazım esnasında ve yazılanların tashihi süresince bizlere büyük destek veren sevgili arkadaşlarımıza, değerli hocalarımıza ve ekibimizi bu yolda motive eden siz değerli öğrencilerimize teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

    

   DUAYEN TEBLİĞ 5 HAKİMLİK Denemeleri ile mülakat sürecine kalmanızı umuyor, mutlu günlerde anılmak ve başarınızın bir parçası olmayı diliyoruz.

    

   YAKIN EĞİTİM AİLESİ

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786050633245
   MarkaYakın Eğitim
   Stok DurumuVar
   9786050633245

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.