İdari Hâkimlik Sınavına Hazırlık Tamamı Çözümlü 4 Deneme Safa Sazak Temsil Kitap

Görsel 1
Akfon Puan : 213
Fiyat:
266,00 TL
İndirimli Fiyat (%20) :
212,80 TL
Kazancınız 53,20 TL
Havale / EFT:
206,42 TL
27,64 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Adalet Bakanlığı İdari Yargı Hâkim Adaylığı Sınavına hazırlanan değerli adaylar,
Çalışmamız güncel sınav müfredatına uygun ‘’Genel Yetenek - Genel Kültür (30 soru) ve Alan Bilgisi (70 soru) ’’ olmak üzere toplam 100 soruluk 4 denemeden oluşuyor.
Denemelerde; karışık şekilde’’Kolay, Orta, Zor’’ seviyelerde ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına uygun sorular bulunuyor.
?’’Kolay’’seviyedeki sorularla, bilgi eksiklerinizi tamamlamak için konularla ilgili bilinmesi gereken hususları ortaya koyan temel soru ve cevaplara aşina olun istedik.
?’’Orta’’seviyedeki sorularla, sınavla hemen hemen aynı zorlukta olan karşınıza çıkabilecek soruları görmenizi hedefledik.
?’’Zor’’seviyedeki sorularla, sınavda her yıl karşınıza gelmese bile çıkması muhtemel, kaçırmamanız adına biraz daha fazla bilgi, analiz ve sentez gerektiren soruları bir araya getirdik.
Ayrıca sorularda ve soruların çözümlerinde ÖSYM’nin sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği oluşturmamak adına daha önce ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.

Teşekkür…
Özellikle çalışmanın hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen Levent Durukan’a, Bülent Durukan’a ve Mehmet Ali Genç’e teşekkür ederiz.
Artık sıra sizde, aydınlık yarınız için kalbinizi umutla doldurup yolunuza devam edin. Vazgeçmeyin, mücadele edin. Bahtınız açık olsun…
Sabırla yeşeren; çalışma azmi ve mücadele ruhu günün sonunda galip gelmeye muktedirdir.


Editör
Av. Arb. Safa SAZAK

Diğer Özellikler
Stok Kodu9786256416451
MarkaTemsil Kitap Yayınları
Stok DurumuVar
9786256416451

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.