• Tüm Kategoriler
  • Kar Küresi - Beyza Alkoç

   Kar Küresi - Beyza Alkoç
   Görsel 1
   Fiyat:
   35,00 TL
   35.00 www.akfonkitap.com
   Aynı Gün Kargo
   Seni yanıma, tüm dünyayı karşıma almak istiyorum.

   Hava soğuktu, rüzgâr acımasız. Burası bir kar küresiydi, biz de içindeki figürler. Gün gelecekti, birileri bu kar küresini eline alıp sallayacaktı. Kar yağıyor sanacaktık oysa altüst olacaktık...

   Eylül, kışın en soğuk günlerinden birinde kendisini Abant Gölü'nün yakınlarında ormanlık bir alanın içine kurulmuş Kar Küresi Psikolojik Destek Merkezinde bulduğunda başına geleceklerden habersizdi. Buraya yalnızca psikolojik destek almak için geldiğini sanan Eylül kendisini bambaşka bir sona doğru giderken bulacaktı. Önce Merih'le tanışacak, sonra Merih'te kendisini bulacaktı. "Biz buradayız," diyecekti Merih ona, "ve bunlar yaşanıyor."

   Bu hikâye Eylül'ün ve Merih'in altüst olmalarının hikâyesi… Birlikte dibe batmalarının ve ışıksız kalmalarının hikâyesi... Hiçbir gülümsemesi içten olmayan, gözü hep uzaklarda bir yerlere dalan, ne olduğunun bilinmezliğinde oradan oraya savrulan, kanatlarını göremediği için kendisini çirkin sanan tavus kuşlarının hikâyesi. Bu hikâye sizin hikâyeniz, bu satırları siz yazdınız... Eylül ve Merih'in kış masalının içinde üşümeye hazır mısınız?

   Bu doğan güneş var ya Eylül... İşte o bizim için doğmuyor.
    
   Baskı Tarihi Haziran 2020
   Baskı Sayısı 1. Baskı
   Baskı Boyutu 13,50 x 21,00 cm
   Sayfa Sayısı 384
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057611635
   Markaİndigo Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9786057611635

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.