• Tüm Kategoriler
  • KPSS A Grubu Optimus Maliye Soru Bankası Mikro İktisat Pegem Yayınları 2020

   KPSS A Grubu Optimus Maliye Soru Bankası Mikro Tamamı Çözümlü İktisat Pegem Yayınları 2020

   Kamuya personel alımına yönelik sınavlarda karşımıza çıkan maliye disiplini, toplumsal yaşamın temelinde yer almaktadır. Çünkü modern toplum düzeninde, devletin faaliyetlerinin öncelikle iktisadi sonuçları belirgin olarak karşımıza çıkmaktadır. Devletin toplumsal yaşamda kendini hissettirmesi ile beraber, maliye disiplini de önem kazanmaya başlamıştır.
   Hazırlamış olduğumuz bu yayın, hem KPSS hem de kurum sınavlarına yönelik olarak geniş müfredatı ve soru kapasitesiyle zenginleştirilmiştir. Özgün sorular ve geçmiş yıllarda çıkmış olan soruların benzerlerinin de yer aldığı bu yayın ile siz değerli okuyucularımızın birçok sınava hazırlanabilmesi düşünülerek özenle hazırlanmıştır.
   Bu yayınımızın hazırlanmasında değerli katkılarından dolayı kurucumuz Suat Düz’e, müdürümüz Kerem Köker’e, dizgi aşamasında titiz çalışmalarından dolayı Gülnur Öcalan’a en içten teşekkürlerimi sunarım. Özel bir teşekkürü ise bu kitabın yazım aşamasında kendileri ile daha az ilgilenmeme büyük bir sabırla hoşgörü gösteren oğullarım Taylan ve Efe hak etmektedir.
   Bütün okurlara hem katılacakları sınavlarda hem de meslek yaşamlarında başarılar dilerim.
   Birhan ÇELİK

    
   Baskı Tarihi 2020
   Baskı Sayısı 6. Baskı
   Yayınevi Pegem Yayınları
   Yazar Birhan Çelik
   Sayfa Sayısı 408
   Ebat 16x24
   Cilt --
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786052418697
   MarkaPegem Yayınları
   Stok DurumuTÜKENDi
   9786052418697

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.