Medeni Usul Hukuku Sınavlara Hazırlık Test Kitabı - M. Serhat Sarısözen

Fiyat:
65,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Medeni Usul Hukuku Sınavlara Hazırlık Test Kitabı - M. Serhat Sarısözen
 

Medeni Usul Hukuku Sınavlara Hazırlık Test Kitabı adlı bu çalışma, başta Uzaktan eğitimle verilen Medeni Usul Hukuku derslerinin vize-final sınavlarında lisans öğrencilerinin; bunun yanı sıra gerek Adli Yargı Hakimlik-Savcılık Sınavı, gerek İdari Yargı Hakimlik-Savcılık Sınavı gerekse Hukuk Mesleklerine Giriş Sınavına girecek adayların faydalanabilmeleri için bir kaynak oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır.

Test sınavına hazırlanmak, öncesinde etkili bir hazırlığı gerektirir. Sınavlarda başarılı olmak kadar, bundan daha önemlisi sınavları kazandıktan sonraki süreçte de başarının devamının sağlanmasıdır. Bu sebeple kaynakçada ilgili konulara dönük daha detaylı bilgiler bulabileceğiniz eserler özel olarak belirtilmiştir. Bunun dışında sadece bu kitabı hazırlarken değil, her zaman büyük bir zevkle başvuru kaynağı olarak faydalandığım, sınavlara hazırlanan adaylara da önerdiğim eserleri özellikle burada da belirtmek istiyorum: “Baki Kuru – Medeni Usul Hukuku Cilt:1-2” , “Ramazan Arslan/ Ejder Yılmaz/ Sema Taşpınar Ayvaz/ Emel Hanağası - Medeni Usul Hukuku”, “Hakan Pekcanıtez/ Oğuz Atalay/ Muhammet Özekes/ Murat Atalı/ Güray Erdönmez/ Mine Akkan/ Ali Yeşilırmak/ Hülya Taş Korkmaz - Pekcanıtez Usul Hukuku Cilt: 1-2-3” , “Süha Tanrıver - Medeni Usul Hukuku Cilt:1” , “Ali Cem Budak/ Varol Karaaslan - Medeni Usul Hukuku”. Bu sayılanlar ve bunlar gibi temel eserlerden faydalanılması sınavlara hazırlananların soruları daha rahat çözebilmelerini sağlayacağı gibi aynı zamanda sınavlardan sonrası için de önemli bir başvuru kaynağı olacaktır.

Kitabın tashihinde ve son kontrollerinde önemli desteklerini gördüğüm genç meslektaşım Arş. Gör. Tuğba Çavdar’a ve kitabın basımı aşamasında büyük bir özveriyle çalışan Yetkin Yayınevi çalışanlarına içtenlikle teşekkür ederim.
 

Baskı Tarihi Kasım 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Yayınevi Yetkin Yayınları
Yazar Doç. Dr. M. Serhat Sarısözen
Sayfa Sayısı 346
Ebat 16x24
Cilt --
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786050507065
MarkaYetkin Yayınevi
Stok DurumuTÜKENDi
9786050507065

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.