Mevzuat Podcast İnsan Hakları ve Demokratikleşme Tamamı Çözümlü Soru Bankası Dizgi Kitap Yayınları 2022

Fiyat:
125,00 TL
İndirimli Fiyat (%15,2) :
106,00 TL
Kazancınız 19,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

ÖN SÖZ

''Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak gerekir.'' şiarıyla zamandan ve mekândan bağımsız, gecesini gündüzüne katıp çalışan, hayalindeki mesleğe kavuşma arzusu ile çabalamaktan asla vazgeçmeyen Sayın Kaymakam Adayları,

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçilmesiyle birlikte birçok alanda mevzuat değişiklikleri yapılmış ve ''Kaymakam Adaylığına Giriş Sınavı'' başta olmak üzere birçok kurum sınavında mevzuatın önemi ortaya çıkmıştır. Bu eser:

Uzaktan eğitim alma imkânı bulunmayan adaylara, fizikî çalışma ortamından uzak olanlara, kurum ve kuruluş çalışanlarına, uzun süreli seyahat edenlere vb. sebeplerle çalışmaya vakit bulamayan tüm adaylara; mevzuatı her an dinleyebilecekleri, görsel ve işitsel hafızasını geliştirebilecekleri, hülasa, sürecin her anında mevzuata ulaşabilecekleri bir imkân sunmak amacıyla hazırlanan ''Mevzuat Podcast Projesi''nin beşinci yazılı ürünüdür.

Sizler için hazırlanan ve eş zamanlı olarak Youtube, Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Breaker ve Radio Public'e yüklenen podcastlerimizde yer alan mevzuatlar, yılların sınav ve mülâkat tecrübeleri ışığında hazırlanmış olup seslendirmesi, yeni nesil yapay zekâ teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

Bu podcastlerin beşinci yazılı ürünü olan ''Mevzuat Podcast İnsan Hakları ve Demokratikleşme Çözümlü Soru Bankası'' ise talepleriniz doğrultusunda hazırlanarak siz Sayın Kaymakam adaylarımızın istifadesine sunulmuştur. Eserimiz hazırlanırken son yıllarda yapılan sınavlardaki detaylar dikkate alınmış olup mevzuatta ve müfredatta önem arz eden hiçbir husus göz ardı edilmemiştir.

Podcastlerimizde olduğu gibi bu eserimizde de yapılan mevzuat değişikliklerinin revizyonu süratle gerçekleştirilmektedir. Kitabın ön ve arka kapağına yerleştirilen karekod uygulaması ile güncellenme veya değişiklikleri takip edebilir, QR Kodunu okutarak güncelleme veya değişikliklere ait dosyayı indirip ilgili bölüme ekleyebilirsiniz.

QR Kodlarını okutmak için Qrafter, QR Reader, QR Codescan vb. applicationları kullanabilirsiniz.

Kitabın hazırlık sürecinde desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Faydalı ve yol gösterici olması dileklerimle.

OKAN ARSLAN

ANKARA, 2022

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9786250006450
MarkaDizgi Kitap
Stok DurumuTÜKENDi
9786250006450

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.