• Tüm Kategoriler
  • Monopol Yayınları Dil Bilgisi Çözümlü Soru Bankası

   Fiyat:
   90,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   58,50 TL
   Kazancınız 31,50 TL
   7,31 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
   Dil bilgisi öğretiminin amacı; dilin ses, şekil ve cümle yapılarını birtakım yöntemlerle sezdirerek dili etkili ve doğru kullanmaya yardımcı olmaktır.
   Bilinen o ki sesler heceleri, heceler kelimeleri, kelimeler cümleleri, cümleler paragrafları oluşturmaktadır. Seçilen kelimeler, kelimelerin yan yana diziliş şekilleri, kullanılan ekler, noktalama işaretleri anlamı oluşturmaktadır. Bu durumda dil bilgisine hâkim olan kişi hem kendini daha iyi ifade edebilir hem de sınavlarda karşısına çıkan dil bilgisi, sözcükte, sözcük öbeğinde anlam, cümlede anlam ve paragraf sorularını rahatlıkla çözebilir.
   Sözcükte anlam, cümlede anlam ve paragraf konularını kapsayan “Paragraf Çözümlü Soru Bankası” kitabımızdan sonra dil bilgisiyle ilgili çalışmalarınıza yardımcı olmayı amaçladık.
   Yılların deneyimi, bilgi birikimi ve titiz bir çalışmanın ürünü olan yeni nesil özgün 823 soru ve soru tiplerini tanıtıcı, bilgilendirici ayrıntılı soru çözümlerinden oluşan bu kitabı hazırladık.
   Kitaptaki soruları doğru bile çözmüş olsanız soru çözümlerini dikkatli biçimde okumanızın, dil bilgisi çalışmalarınızda yararlı olacağı inancındayız.
   Başarı dileklerimizle…
   Kader KANGAL
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257837460
   MarkaMonopol Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257837460

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.