NAİB Kaymakamlık Genel Yetenek Genel Kültür Çözümlü Soru Bankası Dizgi Kitap Yayınları 2022

Görsel 1
Akfon Puan : 90
Fiyat:
120,00 TL
İndirimli Fiyat (%25) :
90,00 TL
Kazancınız 30,00 TL
11,24 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

NAİB Kaymakamlık Genel Yetenek Genel Kültür Çözümlü Soru Bankası Dizgi Kitap Yayınları 2022

Kıymetli arkadaşlar,
Yaşamın her aşaması belli amaçları gerçekleştirmek için birtakım uğraş ve çabalarla geçer. Ülkemizde kaymakamlık sınavlarına hazırlananların amacı, “yatacak yeri olmadığı için gece sokaklarda kalan; yiyeceği olmadığı için yatağa aç giren; yakacağı olmadığı için soğukta titreyen; giyeceği olmadığı için dışarı çıkmaya utanan; defteri, kalemi olmadığı için okula gidemeyen; bakacak kimsesi olmadığı için sersefil olan velhasıl yardım eli uzatabilecekken ihmalden dolayı mağdur olan tek bir kişi dahi varsa vebal altında kalacağının bilinciyle ülkesine hizmet etmek”tir.

Tüm uğraşı ve amacınızın bu olduğunu biliyor, görüyoruz. Uğraşı ve çabalarınızın işlevli olması, istediğiniz sonucu sağlaması ve yoğun bir çalışma için iyi hazırlanmış kaynakların önemi ise açıktır. Öyle ki en iyiye ulaşmak isteyenler çalışmalarında hiçbir boşluk bırakmamaları gerektiğini kavradılar. Amaçlarının kapsamına giren her alanın bilgisini eksiksiz öğrenmek, öğrendiklerini pekiştirmek bilincine ulaştılar. Bu bilince ulaşanlar için iyi hazırlanmış bir kaynağın önemi de tartışılmayacak bir gerçektir.

NAİB KAYMAKAMLIK GENEL YETENEK - GENEL KÜLTÜR SORU BANKASI kitabı yukarıda vurgulanan gerçeklerin ışığında hazırlandı. Tam bir öğrenmenin, yüzeysel, kalıplaşmış, sığ bilgilerle gerçekleşemeyeceğinin ayrımında olunduğu için tamamı çözümlü  610 çoktan seçmeli soru ile anlatılan derslerin pekiştirilmesi amaçlandı.

Kitap, sınav sistemine uygun olup kaymakamlık sınavlarına hazırlananlar için temel kaynaktır. Elde edeceğiniz her başarının gücünüzü, azminizi biraz daha artırmasını dilerim.

 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786257301268
MarkaDizgi Kitap
Stok DurumuVar
9786257301268

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.