Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla Pelikan Yayınları 2021

Fiyat:
62,50 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
37,50 TL
Kazancınız 25,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Neyin Peşindesin? Paragraf Soru Bankası Video Destekli Özel Sorularla Pelikan Yayınları 2021

Konu anlatımlarımda çok sık kullandığım “Neyin peşindesin?” sorusunun verdiği ilhamla ciddi anlamda net artıracak bir kitap hazırladım.
 
Kitapta tüm paragraf soru tarzlarına eksiksiz yer verdim ve yine videolarda sık kullandığım ifadeleri, bazı seçme sorular üzerine ekledim.
 
Kitapta her seviyeden soru yer almakta olup sınav formatını birebir yansıtması için büyük çaba harcadığımı söylemeden edemeyeceğim.
 
Her teste bir tane video çözümlü soru koydum. Bu sorular taktiğimizi zorlayacak sorulardır. Yani bu kitap bittiğinde taktikleri zorlayacak bir soru görürseniz artık onu da saniyesinde yapabileceksiniz. Kısacası bu kitap paragrafta hiçbir açık bırakmamak için yazıldı. İddia etmiyorum, çok net söylüyorum ki kitabım sizlere çok ciddi anlamda yol aldıracak. Taktiğimizin tam tersi bir soru görseniz bile en ufak bir zaman kaybı yaşamayacaksınız.
 
Peki, kitabı nasıl çözmeliyiz?
 
Kitabın her bölümünü bitire bitire değil de her gün iki üç soru tarzından birer ikişer test çözerek giderseniz kitaptan en yüksek verimi alabilirsiniz. Mesela bir gün yer değiştirme, olumsuz soru kökü ve ana düşünceden bir iki test çözerek gitmeniz size en yüksek faydayı sağlayacaktır. Lütfen bölümleri bitirerek ilerlemeyiniz. Taktiklerle Paragraf, Fulleten Paragraf, Paragraf Soru Avı ve 15x15 Paragraf Denemelerimi de bitirmeniz paragraf konusunda soru kaçırmamanız için en büyük adım olacaktır.
 
Bakma öyle  Hemen başla
 
Başarılar…
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786257184465
MarkaPelikan Yayınevi
Stok DurumuTÜKENDi
9786257184465

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.