ÖNLİSANS MEZUNLARI İÇİN BANKA SINAVLARINA HAZIRLIK MODÜLER SET 657 YAYINEVİ

Fiyat:
75,60 TL
İndirimli Fiyat (%30) :
52,92 TL
Kazancınız 22,68 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
2017 BANKAM Son Müfredata Göre Bankacılık Açıklamalı Soru Bankası 657 Yayınları
 
- Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Uzman Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı ve Diğer Kadrolar için SON MÜFREDATA GÖRE hazırlanmıştır.
 
 
 
Çok basamaklı, yükselme olanağı her zaman bulunan bir meslektir bankacılık. Dolayısıyla yoğun bir ilginin bulunduğu, birçok üniversite mezunun hedeflediği bir alandır. Bu yoğun ilgi rekabetin artmasına ve sınava hazırlık sürecinin ciddiyet gerektirmesine neden olmaktadır.
 
Elinizdeki bu kitap, bu ciddiyet gerekliliğinin bilinciyle, yaklaşık 1 yıllık bir çalışmanın ürünü olarak özel olarak hazırlanmıştır. Hazırlık aşamasında öncelikle geçmiş yıllarda yapılan banka sınav soruları tek tek incelenmiş, sınavda sorulan ve sorulabilecek alanlar belirlenmiştir. Özellikle 2014 itibariyle banka sınavlarında alışılmış soru kalıplarının terk edildiği daha eleyici ve zorlayıcı nitelikte sorulara yer verildiği tespit edilmiştir.
 
Kitapta, anayasa ve idare sorularına yer verilmesinin esas nedeni bu alandan soruların alan bilgisinden ziyade genel kültür kısmında mutlaka çıkmasıdır. Hukuk Muhakemeleri ve İş Hukuku alanları banka sınavları bakımından oldukça yeni alanlardır. Bu kısımlarda adaylara gerekebilecek tüm temel bilgileri içeren sorulara yer verilmiştir. İktisat, Maliye, Muhasebe alanları da yine tamamen banka sınavlarına paralel sorular ve öğretici açıklamalar ile oluşturulmuştur. Bankacılık mesleki bilgiler bölümü ile bankacılığa özgü nitelikteki soru ve açıklamalar sizlerin bilgisine sunulmuş ve sınavda bir adım daha başarıya yaklaşmanız hedeflenmiştir.
 
Kitabın bu denli geniş kapsamlı tutulmasının temel amacı, bankacılık alanını düşünen bir adayın başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadan, en doğru ve öğretici yoldan sınava hazırlanmasını sağlayabilmektir.
 
Kitabımızın banka sınavlarına hazırlanan tüm adaylara son derece faydalı olacağına olan inancımla, tüm adaylara başarılar dilerim…
 
                                                                                                                                                                   SERHAT GÜVEN
 
İÇİNDEKİLER:
 
HUKUK
 
Anayasa Hukuku
 
İdare Hukuku
 
Ceza Hukuku
 
Ceza Muhakemeleri Hukuku
 
Medeni Hukuk
 
Borçlar Hukuku
 
Ticaret Hukuku
 
İş Hukuku
 
Hukuk Muhakemeleri Hukuku
 
İcra ve İflas Hukuku
 
İKTİSAT
 
Mikro İktisat Makro İktisat
 
Para / Banka
 
Uluslararası İktisat
 
Türkiye Ekonomisi
 
İktisat Tarihi
 
MALİYE
 
MUHASEBE
 
BANKACILIK MESLEKİ BİLGİLER
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786059430357
Marka657 Yayınevi
Stok DurumuTÜKENDi
9786059430357

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.