• Tüm Kategoriler
  • Pegem 2020 DGS Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları

    

   Pegem 2020 DGS Soru Bankası Çözümlü Pegem Akademi Yayınları
    
   Değerli Adaylar,
   Eğitim hayatının insan hayatındaki en belirleyici aşaması olan "Lisans Eğitimi”ne geçiş sürecinde önemli bir basamak olan Dikey Geçiş Sınavı (DGS), sizlerin yaşamını sosyal ve ekonomik açıdan ciddi bir şekilde etkileyecek bir sınav.
   Meslek yüksek okullarından lisans eğitimine geçmek için girmekle yükümlü olduğunuz DGS’nin zorluk düzeyi de yıldan yıla artmaktadır. Belirgin bir şekilde görülen bu artışın en önemli nedeni adayların gerek yayınlarla gerek kurslarla DGS’ye artık daha donanımlı bir şekilde girmesi ve başarı ortalamasının gittikçe yükselmesidir. 
    
   DGS’nin ilk yıllarından bu yana hem yayınları hem de hazırlık kurslarıyla DGS adaylarının ilk başvuru adresi PEGEM AKADEMİ, sınavın bu yöndeki değişimine paralel olarak hazırladığı birçok yayınıyla adayların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu yayınlardan biri olan DGS SORU BANKASI hem kapsam hem de içerik açısından sınav düzeyi hassasiyetiyle dikkate alınarak hazırlanmış
   ve özellikle DGS’nin en önemli unsuru "hız kazanımı” konusunda etkili bir format oluşturulmuştur.
    
   Soru kalitesi kadar doyurucu ve öğretici çözümlerle öğrenciye bir rehber de olan DGS SORU BANKASI’na düzenli ve planlı çalışan öğrenciler kısa sürede belirgin bir şekilde hızlarının ve netlerinin arttığını fark edeceklerdir.
    
   Kitabın, tüm okurlarımızın başarılarına katkı sağlaması dileğiyle...
   Pegem Akademi Yayıncılık

   Baskı Tarihi 2020
   Baskı Sayısı 24. Baskı
   Yayınevi Pegem Akademi Yayıncılık
   Yazar Kenan Osmanoğlu, Kerem Köker
   Sayfa Sayısı 959
   Ebat 19X27
   Cilt --
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786052417935
   MarkaPegem Yayınları
   Stok DurumuTÜKENDi
   9786052417935

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.