REDKA AHŞAP REVERSİ

Fiyat:
63,00 TL
İndirimli Fiyat (%29,4) :
44,50 TL
Kazancınız 18,50 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Redka Reversi Ahşap
2 kişilik strateji oyunu olan Reversi, 8x8 kare ahşap oyun zemininde oynanıyor. Toplam 64 adet siyah beyaz plastik taşlar ile oynanan oyun, çocuklar başta olmak üzere yetişkinler tarafından da oldukça seviliyor. 6 yaş üzeri çocukların zeka gelişimine olumlu etkileri ile bilinen Redka Reversi strateji oyunu, eğitim bilimciler tarafından da tavsiye ediliyor. Basit kuralları ile kolay öğrenilen strateji oyunu, oyunculara eğlenceli vakit geçirtirken düşünmeye de sevk ediyor.

Ürün Faydaları
    *Zihin jimnastiği sağlayarak çocuk ve gençlerin zihinsel gelişimine katkıda bulunuyor.
    *Zamanı verimli kullanmayı öğretiyor.
    *Mantık yürütme ve sonraki hamleleri tahmin etme becerisi kazandırıyor.
    *Dikkat gerektiren strateji oyunu odaklanma becerisini geliştiriyor.
    *Basit kuralları ile kolay öğreniliyor.

Ek Özellikler
    *Strateji oyunu
    *8x8 kare ahşap oyun zemini
    *64 adet siyah ve beyaz renklerden oluşan plastik oyun taşları
    *2 kişilik
    *6+ yaş için uygun

 Eğlenceli Strateji Oyunu Reversi
Eğlenirken düşünme, mantık yürütme ve sabretmeyi öğreten Redka Reversi strateji oyunu, iki kişi arasında oynanıyor. Oyun materyallerini, 64 kareden oluşan oyun tahtası ve 64 adet, bir tarafı beyaz bir tarafı siyah renkli taşlar oluşturuyor. Karşılıklı oynanan oyunda her oyunca oyuna 32 adet taş ile başlıyor. Başlangıçta oyun tahtasına 4 adet taş konuluyor. Ardından sırası gelen oyuncu, kendi taşlarını rakip oyuncunun taşının yanına yerleştirerek kuşatmaya başlıyor. Oyuncu, oyunu doğru hamlelerle ilerletirse, iki aynı renk arasında kalan diğer rengi kendi rengine dönüştürme hakkı kazanıyor. Her bir oyuncu, tahta üzerinde kendi rengindeki taş sayısını artırmayı hedefliyor. Oyun sonunda en çok taşı bulunan oyuncu, oyunu kazanmış oluyor.

Kutu İçeriği : 32X32 cm Ebatlarında, 8 mm kalınlığında ahşap zemin, 64 adet siyah ve beyaz renklerden oluşan plastik oyun taşları.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaREDKA
Stok DurumuTÜKENDi

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.