• Tüm Kategoriler
  • Seçkin THEMIS Borçlar Hukuku Genel Hükümler Soru Kitabı

   Seçkin THEMIS Borçlar Hukuku Genel Hükümler Soru Kitabı
   Görsel 1
   Fiyat:
   54,00 TL
   İndirimli Fiyat (%25) :
   40,50 TL
   Kazancınız 13,50 TL
   40.50 www.akfonkitap.com
   Aynı Gün Kargo
   Bu çalışma, sınava girecek kişinin, gireceği test sınavının türü önem arz etmeksizin, son zamanlarda sınavlarda da esas alındığı üzere Borçlar Kanunu'nun genel hükümlerinde yer alan her bir madde düzenlemesine ve Borçlar Hukuku Genel Hükümler dersine ilişkin tüm temel bilgilere hâkim olması amaçlanarak kaleme alınmıştır.

   Bu bağlamda kitabın hazırlanmasında mümkün oldukça Kanun'da yer alan sıralamaya sadık kalınarak, her bir soru altında soru alanına ilişkin konu özet olarak ele alınmış ve bu şekilde okuyucunun ilgili konudan karşısına çıkabilecek olası soru kalıbına alıştırılmasının yanı sıra, yine ilgili konudan gelebilecek diğer sorulara da hazırlanması hedeflenmiştir.

   Bu haliyle soru kitabının, yanıtları açıklanmış bir soru kitabı olmanın çok ötesinde, tam bir çalışma kitabı teşkil ettiğini belirtmek gerekir. Bu çerçevede yanıtların yer yer uzun olmasının altında da ilgili yanıtın, soru alanına ilişkin püf noktası niteliğindeki tüm temel bilgiyi içermesi bulunmaktadır. Borçlar Hukuku Genel Hükümler alanı bakımından eksik bilmenin aslında bilmemek anlamına geldiği unutulmamalı, öncelikli hedef sistematik temel bilginin kazanılması olmalıdır. Bu soru kitabı da bu temel düstur ışığında okuyucuya ulaştırılmıştır.

   Konu Başlıkları
   Konu Sıralı
   Tamamı Çözümlü
   Yeni Sınav Sistemine Uygun
   Özgün sorular
   Kısa Konu Açıklamalı Sorular

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750263132
   MarkaSeçkin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9789750263132

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.