Seçkin THEMIS Borçlar Hukuku Genel Hükümler Soru Kitabı

Görsel 1
Akfon Puan : 41
Fiyat:
54,00 TL
İndirimli Fiyat (%25) :
40,50 TL
Kazancınız 13,50 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Bu çalışma, sınava girecek kişinin, gireceği test sınavının türü önem arz etmeksizin, son zamanlarda sınavlarda da esas alındığı üzere Borçlar Kanunu'nun genel hükümlerinde yer alan her bir madde düzenlemesine ve Borçlar Hukuku Genel Hükümler dersine ilişkin tüm temel bilgilere hâkim olması amaçlanarak kaleme alınmıştır.

Bu bağlamda kitabın hazırlanmasında mümkün oldukça Kanun'da yer alan sıralamaya sadık kalınarak, her bir soru altında soru alanına ilişkin konu özet olarak ele alınmış ve bu şekilde okuyucunun ilgili konudan karşısına çıkabilecek olası soru kalıbına alıştırılmasının yanı sıra, yine ilgili konudan gelebilecek diğer sorulara da hazırlanması hedeflenmiştir.

Bu haliyle soru kitabının, yanıtları açıklanmış bir soru kitabı olmanın çok ötesinde, tam bir çalışma kitabı teşkil ettiğini belirtmek gerekir. Bu çerçevede yanıtların yer yer uzun olmasının altında da ilgili yanıtın, soru alanına ilişkin püf noktası niteliğindeki tüm temel bilgiyi içermesi bulunmaktadır. Borçlar Hukuku Genel Hükümler alanı bakımından eksik bilmenin aslında bilmemek anlamına geldiği unutulmamalı, öncelikli hedef sistematik temel bilginin kazanılması olmalıdır. Bu soru kitabı da bu temel düstur ışığında okuyucuya ulaştırılmıştır.

Konu Başlıkları
Konu Sıralı
Tamamı Çözümlü
Yeni Sınav Sistemine Uygun
Özgün sorular
Kısa Konu Açıklamalı Sorular

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789750263132
MarkaSeçkin Yayınevi
Stok DurumuVar
9789750263132

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.