• Tüm Kategoriler
  • Son Dakika Ekonomik Veriler Temmuz 2022

   Bu fiyata son 227 ürün !

   Kampanya stoğu tükendiğinde ürünün fiyatı 90,00 TL olacaktır.
   Fiyat:
   90,00 TL
   İndirimli Fiyat (%50) :
   45,00 TL
   Kazancınız 45,00 TL
   Aynı Gün Kargo


   SON DAKİKA EKONOMİK VERİLER

   Kaymakamlık, KPSS ve Diğer Kurum Sınavlarına Hazırlık Kitabı
   Sınavlarda Çıkması Muhtemel Sorular Eşliğinde Türkiye Ekonomisi Verileri
   Pratik Ve Nokta Atış, Ezber Sistemini Kolaylaştırıcı Sosyo Ekonomik Verilerin Analizi
   Türkiye’ nin Sosyo-Ekonomik Yapısına İlişkin Veriler
   140 Adet Sosyo Ekonomik Verilere İlişkin Test Sorusu
   4 Adet 10’ ar Soruluk Test Denemesi

   ÖNSÖZ

   Değerli ve emektar okuyucu;

   “Son Dakika Ekonomik Veriler” isimli kitabımızda sizlerin değerli olan zamanınızı daha etkin, ekonomik ve verimli kullanabilmeniz için, Türkiye Ekonomisi’ nin Sosyo Ekonomik Verileri mümkün olduğunca kolaylaştırılmaya ve sadeleştirilmeye çalışılmıştır.

   Türkiye Ekonomisinin Sosyo Ekonomik Verileri; Kaymakamlık, KPSS(iktisat) ve diğer kurumların sınavlarında sıkça soruların yoğun olarak çıktığı bir derstir. Kaymakamlık sınavında 10 sorunun 5’ ini, KPSS’ de 4 sorunun biri veya ikisi ile karşılaşılmaktadır. Bu kitap ile hedeflenen kaymakamlık sınavındaki ve KPSS’ deki güncel ekonomik veri sorulularının tamamını yakalayabilmektir.

   Kitabımızda vakit kaybetmeden hızlı ve pratik bilgiye ulaşmanız hedeflenmiştir. Gereksiz bilgilerden kaçınılmış olup Türkiye Ekonomisi Verilerinin ruhunu öğretmeye çalışarak, geneli anlayıp daha sonra detaylandırma yapılmıştır. Yine kaymakamlık, KPSS ve diğer kurum sınavlarında çıkması muhtemel sorularla zenginleştirilirken, özgün test sorulara yer verilmiştir.

   Kitabın fikir olarak bende oluşmasını sağlayan Değerli Kaymakam Adayı Resul Tutay dostuma, sorular açısından zenginleştirilmesinde emeği geçen arkadaşım Halil İbrahim Dikici’ ye teşekkür ederim.

   Bu kitabın perde arkasında; desteklerini hiç esirgemeyen değerli öğrenci arkadaşlarıma, değerli hayat arkadaşım; eşime ve aileme, kardeşim Berat İlkay CİHAN’a, Akfon Yayınevi ve Sayın Mümtaz UÇAK’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Faydalı olması dileği ile…

   Berkay CİHAN Kitabımız ile alakalı soru, tavsiye, önerileriniz veya eleştirileriniz için berkay. makroiktisat@gmail.com adresinden veya sosyal medya üzerinden “sondakikaiktisat” instagram hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.


    
   Baskı Tarihi Temmuz 2022
   Baskı Sayısı 7. Baskı
   Yayınevi Akfon Yayınevi
   Yazar Berkay Cihan
   Sayfa sayısı 133
   Ebat 16X24
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257125628
   MarkaAkfon Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786257125628

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.