SÜPER FİYAT Kıdem İş Hukuku - Kadir KULU

Görsel 1
Akfon Puan : 99
Fiyat:
165,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
99,00 TL
Kazancınız 66,00 TL
Havale / EFT:
96,03 TL
13,37 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Kıdem İş Hukuku

Neden Kıdem İş Hukuku?

Hâkim ve Savcı Adaylığı, STS, KPSS gibi sınavlara hazırlanan birçok öğrencimin kısa süreli bir çalışmayla tüm soruları doğru cevaplamasına vesile olan ders notumun geniş¬letilerek daha fazla adaya ulaşabilmesi için uzun yılların birikimi olarak özenle hazırlanmıştır.
Kitap hazırlanırken, sınav sorularının doğrudan kanunlardan gelmesi nedeniyle 4857 sayılı İş Kanunu, 1475 sayılı İş Kanunu, 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’ndan yararlanılmıştır. Konular, anlaşılır ve akılda kalıcı olması için sistematik olarak tasnif edilmiştir. Dikkat edilmesi gereken noktaların başında “püf.” İfadesine yer verilmiştir. Kitapta yer verilmeyen kanun hükümlerinden soru gelmesi ise beklenmemektedir. Sizlerin konu tekrarını daha hızlı ve rahat şekilde yapabilmeniz için özet tablolar hazırlanmıştır. Sınav öncesinde bu tablolara göz atılması son derece faydalı olacaktır.

Her bir bölümün sonunda konu anlatımı düzeyinde detaylı çözümlü sorular, ilgili bölümle ilgili durumunuzu sınayabileceğiniz cevaplı testler ve iş hukukundaki tüm süreleri tekrar ede¬bileceğiniz boşluk doldurma soruları yer almaktadır. Kitabın son kısmında ise genel olarak kendinizi deneyebileceğiniz 7 deneme sınavı hazırlanmıştır. Kitaptaki tüm sorular sınav forma¬tına uygun şekilde hazırlanmıştır. Sınava bu kitapla hazırlanan öğrenciler iş hukuku alanı için başkaca bir kaynağa ihtiyaç duymayacaktır.
Toplamda 224 Sayfadan oluşmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9786057068149
Markaİlken Yayınları
Stok DurumuVar
9786057068149

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.