Tablomatik Tablolar ve Sürelerle Karşılaştırmalı Usul Hukuku Dizgi Kitap Yayınları 2022 2. BASKI

Fiyat:
80,00 TL
İndirimli Fiyat (%15) :
68,00 TL
Kazancınız 12,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Tablomatik Tablolar ve Sürelerle Karşılaştırmalı Usul Hukuku Dizgi Kitap Yayınları 2022

 

Değerli arkadaşlar,

“TABLOMATİK” kitabımız dört bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kendi içinde farklılık arz etmektedir. Kitaptaki en önemli özelliklerden birisi adından da anlaşılacağı üzere tamamen tablolardan oluşmaktadır. Konu bütünlüğü bozulmaması açısından her tablo tek sayfada kalacak şekilde dizayn edilmiştir. Yani bir sayfa içinde yer alan tablo diğer sayfaya bölünmeden konuyu tek sayfada tekrar etme imkânı sunmaktadır ve böylece görsel hafıza açısından da akılda kalıcılığı kolaylaştırmaktadır.

Kitabımızın diğer bir özelliği ise konu tekrarı mahiyetinde olup son tekrarlarınızı yapabileceğiniz ve kanunların içinde zaman kaybetmeden önemli yerleri, sınavda çıkabilecek veya çıkması muhtemel konuları tekrar imkânı sunmaktadır.

Kitabımızda Ceza Muhakemesi Kanunu, Hukuk Muhakemeleri Kanunu ve İdari Yargılama Usulü Kanunu’ nun karıştırılması muhtemel konuların karşılaştırması yapılmıştır. Ayrıca bahsi geçen kanunlarda (CMK, HMK ve İYUK) kendi içinde ayrı ayrı detaylı şekilde irdelenmiş, her konu tablo tablo ayrılmış ve konuyla ya da kanunda yer alan ilgili bölümle alakalı önemli yerlere değinilerek konu hakkında detaylarda vakit kaybetmeden sınava yaklaşmakta olduğumuz son günlerde size zaman kazandırarak ilgili kanunlarda önem arz eden yerleri tekrar etme kolaylığı sağlamaktadır.

Kitabın dizgileme aşamasında taleplerimi kusursuzca ve titizlikle yerine getiren Aslı Hanım’ a teşekkürü borç biliyorum.

Çalışmalarınızın zayi olmamasını ve arzu ettiğiniz yerlere gelmenizi temenni ediyorum.

Hepinize başarılar dilerim.

2.baskı

OZAN ERDEM

2022

ANKARA

Diğer Özellikler
Stok Kodu9786257476461
MarkaDizgi Kitap
Stok DurumuTÜKENDi
9786257476461

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.