THEMIS – Medeni Hukuka Giriş, Kişiler Hukuku ve Aile Hukuku Soru Kitabı Medeni Hukuk Soru Dizisi Cilt I İsmail Ercan 4. Baskı, Şubat 2023

Fiyat:
173,00 TL
İndirimli Fiyat (%20) :
138,40 TL
Kazancınız 34,60 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
"Themıs Medeni Hukuk Soru Dizisi"nin ilk cildi olan bu kitapta medeni hukuka giriş, başlangıç hükümleri, kişiler hukuku ve aile hukukuna yönelik konu sıralı sorular yer almaktadır. Kitapta düz, öncüllü ve olay tipi çoktan seçmeli sorulara yer verilmiştir.

Kitabın ikinci basısında, son dönemde öne çıkan bazı konular gözetilerek yeni sorular kitaba eklenmiştir.

Konu Başlıkları
Kitabın Açıklaması
"Themis Medeni Hukuk Soru Dizisi"nin ilk cildi olan bu kitapta medeni hukuka giriş, başlangıç hükümleri, kişiler hukuku ve aile hukukuna yönelik konu sıralı sorular yer almaktadır. Kitapta düz, öncüllü ve olay tipi çoktan seçmeli sorulara yer verilmiştir. Bu kitapta, daha önce farklı bir soru kitabında yer alan sorularım ile yeni hazırladığım sorular yer almaktadır.
Kitapta 520 adet düz, öncüllü ve olay tipi çoktan seçmeli soruya yer verilmiştir. Kitap bu şekliyle başta hâkimlik, sigorta hakemliği ve KPSS gibi kariyer sınavları için temel kaynak niteliği taşırken lisans düzeyindeki ara sınav ve yıl sonu sınavları için ise yardımcı kaynak niteliği taşımaktadır. Bu basıda kitap baştan sona gözden geçirilmiş ve bazı yazım yanlışları düzeltilmiştir.
Kitabın Konu Başlıkları
.
Giriş ve Başlangıç Hükümleri
.
Kişiler Hukuku
.
Aile Hukuku
 
   
   
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789750283307
MarkaSeçkin Yayınevi
Stok DurumuTÜKENDi
9789750283307

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.