THEMIS – Ticari İşletme Hukuku Soru Kitabı Dr. Tamer Bozkurt 2023

Fiyat:
120,00 TL
İndirimli Fiyat (%20) :
96,00 TL
Kazancınız 24,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Kitabın Açıklaması
Kitap, başta adli hâkimlik olmak üzere KPSS, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve özel bankalar ile "Sigorta hakemliği sınavı" gibi "ticaret hukuku" bilgilerinin sınandığı sınavlara hazırlanan adaylar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Ancak bilgilerini tekrar etmek ve pekiştirmek isteyen hukuk fakültesi öğrencilerinin de yararlanabileceği şekilde kaleme alınmıştır.
Bu baskı baştan sona tekrar elden geçirilmiş, bazı yazım yanlışları giderilmiş, 2. baskıdan beri gerçekleşen mevzuat değişiklikleri ilgili yerlere işlenmiştir.
Sorular kadar açıklamaların da dikkatlice, hatta soru doğru yanıtlansa bile eksiksiz okunması tavsiye edilmektedir. Çünkü açıklamalarda zaman zaman sorularda yer verilemeyen ek bilgiler de sunulabilmektedir. Özellikle yanlış yanıtlanan soruların açıklamalarının titizlikle incelenmesi ve hata yapılan konuların not edilerek bu konulara sonradan tekrar dönülmesi ve ilgili konuların "üzerine gidilmesi" önem arz etmektedir.
Kitabın Konu Başlıkları
.
Konu Sıralı
.
Yeni Sınav Sistemine Uygun
.
Özgün Sorular
.
Konu Pekiştirmeli Bilgi Köşeleri
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789750284083
MarkaSeçkin Yayınevi
Stok DurumuTÜKENDi
9789750284083

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.