• Tüm Kategoriler
  • Türkiye'de Mahalli İdareler Soru Bankası Temsil Kitap 2021

   Fiyat:
   48,00 TL
   İndirimli Fiyat (%19,8) :
   38,50 TL
   Kazancınız 9,50 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Türkiye'de Mahalli İdareler Kaymakamlık Soru Bankası Tamamı Çözümlü Temsil Kitap Yayınları 2021

   Kaymakamlık sınavına yönelik Mahalli İdareler dersinin tüm konularını içeren ve ÖSYM sınavları kapsamlı bir şekilde analiz edilerek hazırlanmış Mehmet Bülent KAHRAMAN- Kaymakamlık Soru Bankası Mahalli İdareler isimli çalışmamı idealist biçimde kaymakam adaylığı sınavına hazırlanan sizlerin kullanımına sunmaktan çok mutluyum. Hayatının büyük bir bölümünü sizlerle aynı idealle sınavlara hazırlanarak geçirmiş biri olarak soruların kapsamının geniş olması ve gerçek sınava yaklaşan bir soru tekniği barındırması konusunda titizlikle çalıştım, dolayısı ile kitabın başarıya uzanan yolda size destek olacağına inancım tam.

   Kitabın hazırlanması sürecinde her zaman desteğini hissettiğim değerli hocam Ümit KAYMAK’a, bu kitabın sizlere ulaşmasına vesile olan Temsil/Kuram Kitap genel yayın yönetmeni sayın Mustafa BULUT ve tüm ekibine, kitabın hazırlanma sürecindeki yardımlarından dolayı sevgili öğrencilerim Özgenur YALÇIN ve Ebru UYSAL’a ve gerek bu kitabın hazırlanma sürecinde gerekse tüm çalışma hayatımda varlığı ile bana destek olan eşime ve oğluma teşekkür ediyorum.

   Sizlere de çıktığınız bu yolda çabanızı emeğinizi en üst düzeyde tutarak inancınızı koruyarak hedefe tüm potansiyelinizle kilitlenmenizi zamanınızı en efektif biçimde kullanmanızı tavsiye ediyorum sevgili arkadaşlar. Kitaba ilişkin tüm geri bildirimlerinizi mehmetbulentkahraman@hotmail.com adresine yapabilirsiniz.
   Başarılar diliyorum yolunuz açık olsun.

    
   Baskı tarihi                     Temmuz 2021
   Baskı sayısı                               1. baskı                                           
   Yayınevi  Temsil kitap yayınları              
   Yazar   Mehmet bülent kahraman
   Sayfa sayısı   244
   Ebat  16x24
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257262446
   MarkaTemsil Kitap Yayınları
   Stok DurumuTÜKENDi
   9786257262446

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.