• Tüm Kategoriler
  • Vazife Kaymakamlık Çözümlü 5 Deneme Temsil Kitap 2021

   Fiyat:
   55,00 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   44,00 TL
   Kazancınız 11,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Ritüel Kaymakamlık Tamamı Çözümlü 5 Deneme Can Çelik Temsil Kitap Yayınları 2022
   99,00 TL
   KDV Dahil 79,20 TL
   %20
   Vazife Kaymakamlık Tamamı Çözümlü 5 Deneme Temsil Kitap Yayınları 2021

   Değerli Kaymakam Aday Adayları,
   Aday sayısının fazlasıyla artması dolayısı ile her yıl daha da zorlaşan Kaymakam Adaylığı Sınavı maratonunda, rakiplerinizi geride bırakmanız için geçmiş yıllarda sorulmuş olan tüm Kaymakam Adaylığı Sınavı sorularını titizlikle inceleyerek sizler için benzersiz bir denemeye imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yoğun bir emek vererek hazırladığımız elinizdeki bu deneme de geleceğe hazırlığınızda size önemli bir destek sağlayacaktır. Tüm eserlerimizde olduğu gibi bu çalışmamızda da yeterli bilgi düzeyine ulaşacak ve çok sayıda soruyu anlayarak hızlı bir şekilde cevaplama becerisine sahip olacaksınız. Bu çalışmamızda temel amacımız sizlere tam anlamıyla bir sınav deneyimi yaşatabilmek olup, bu nedenle, tamamı çözümlü 5 adet denemeye yer verilmiştir.
   Deneme sınavları bilgi, beceri, zaman kullanımını ölçmemizi sağlayan en önemli fırsatlardandır. Kaygı durumumuzu, stres faktörlerini deneme sınavlarına girerek aşabiliriz. Deneme sınavları, gerçek sınavın provasıdır ve öğrencileri gerçek sınava hazırlar. Tiyatrocular sahneye çıkmadan önce sergileyecekleri oyunu defalarca prova eder ve hata yapma ihtimallerini en aza indirirler. Öğrencilerin hayatının yönünü belirleyen Önemli sınavların provası da deneme sınavlarıdır. Deneme sınavlarına giren aday, gerçek sınavda ne yapacağını bilir. Deneme sınavlarının adayların durumunu tespit noktasında belirleyici bir rol oynadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle -evde çözülenler de dâhil- tüm deneme sınavlarının dikkatle uygulanması gerekir. Eksik konu, öğrencinin daha önce hiç çalışmadığı konu anlamına gelmez. Daha önceden çalışılan; ancak öğrencinin -o konuyla ilgili olarak- karşılaştığı tüm soruları çözemediği konular da bu çerçevede değerlendirilebilir. Bazen ufak bir çaba, bu konulardaki başarının artmasını sağlayabilir. Adaylar bazı konuları çalışsalar bile çıkan soruları çözemezler. Bunun sebebi, adayın o konuda yetersiz soru çözmüş olmasıdır.
   Deneme sınavları, öğrencilere bundan sonraki çalışma planını hazırlarken yol gösterici olur. Bu nedenle sınavlardan sonra adaylar yanlışlarını ya da yapamadıkları soruları tek tek gözden geçirmeli ve konu eksikliklerini çıkarmalıdır. Bundan sonraki çalışmalarına bu doğrultuda devam etmelidir.
   Eserimizi Türk Milletinin refahı ve mutluluğu uğruna alın teri dökecek, hep daha neler yapması gerektiğini düşünerek halkın sorunlarına çözümler üretecek geleceğin Kaymakam Adaylarına ithaf ediyoruz.

    
   Baskı tarihi                     2021
   Baskı sayısı                              1. baskı                                           
   Yayınevi Temsil Kitap Yayınları              
   Yazar Törehan Özdemir
   Recep Özceylan
   Sayfa sayısı 121
   Ebat 16x24
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257262323
   MarkaTemsil Kitap Yayınları
   Stok DurumuTÜKENDi
   9786257262323

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.