Vergi Revizyonu Soru ve Çözümleri FEVZİ BULUT 4 BASKI 2016

Fiyat:
79,50 TL
İndirimli Fiyat (%20) :
63,60 TL
Kazancınız 15,90 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

“Vergi Revizyonu soru ve çözümleri” kitabının elinizde bulunan ikinci basımında, önceki basımının baştan sona gözden geçirilmesi sonucu genişletilmiş ve önceki basımında yer almayan; “cevapsız soru ve çözümler” kısmı eklenmiş, kısa diğer tespit soru ve çözümler bölümü yeniden düzenlenmiş, bu bölümde; bir kısım sorular kitaptan çıkartılırken; yeni bir kısım soru ve çözümler eklenmiştir.
 
“Vergi Revizyonu soru ve çözümleri” kitabı; çok kısa sürede tükenmiş ve gelen yoğun talepler nedeniyle elinizde bulunan ikinci basımın yapılması zorunlu hale gelmiştir.
 
Vergi Revizyonu; Mesleki Yeterlilik, Yeminli Mali Müşavirlik ve Mali Müşavirlik sınavlarında, zor ve karmaşık konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kitap söz konusu sınavlara hazırlık aşamasında; vergi revizyonunu anlamak, uygulamak hususundaki güçlüğü gidermek için hazırlanmıştır.
 
Kitap; revizyon sorularına nasıl bakılması gerektiğini, çözüm için nasıl bir yöntem izleneceğini göstermek, birbirinden farklı sorular ile bakış açısı geliştirilmesini sağlamak amacı taşımakla birlikte Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarına hazırlananlar ile üniversitelerde vergi hukuku alanında çalışanlara yardımcı olmak için hazırlanmıştır.
 
Ayrıca; kitap, mesleki yeterlilik sınavlarında çıkmış sınav soru ve çözümlerini kapsaması bakımından ilk olma özelliği de taşımaktadır.
 
Kitabın ilk bölümünde; kısa diğer tespit soru ve çözümleri, ikinci kısmında kısa soru ve çözümler, üçüncü bölümünde; kapsamlı soru ve çözümler, dördüncü bölümünde; mesleki yeterlilik sınav soru ve çözümleri ve beşinci bölümünde; cevapsız soru ve çözümler yer almaktadır. 
Konu Başlıkları
Kısa Diğer Tespit Soru ve Çözümleri
Kısa Soru ve Çözümler
Kapsamlı Soru ve Çözümleri
Mesleki Yeterlilik Soru ve Çözümleri
Cevapsız Soru ve Çözümler
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786059768016
Marka-
Stok DurumuTÜKENDi
9786059768016

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.