YARGIÇ TAMAMI YENİ İDARİ HAKİMLİK ÇÖZÜMLÜ 5 DENEME SINAVI 2022

Görsel 1
Akfon Puan : 75
Fiyat:
100,00 TL
İndirimli Fiyat (%25) :
75,00 TL
Kazancınız 25,00 TL
9,37 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

YARGIÇ İdari Hakimlik Çözümlü 5 Deneme Sınavı Dizgi Kitap Yayınları 2022

Hazırlayanlar:
Mustafa Dinçdemir, Kenan Bulut, Sertkan Erdurmaz, Devrim Toklucu, Hmaza Parlak , İsmail Alagöz, Celalettin Uray, İsmet Erdem, Emin Kalkan, Şeyda Şahin, Soysal Aygün


Kıymetli arkadaşlar,
 
Yaşamın her aşaması belli amaçları gerçekleştirmek için birtakım uğraş ve çabalarla geçer.
Ülkemizde hukuk sınavlarına hazırlananların da bildiği üzere "ülkemizin on binlerce namuslu, çalışkan, fedakâr, bilgili, hâkimi ve savcısı vardır.”
 
Tüm uğraşı ve amacınızın sizin de bu kadroya katılmak olduğunu biliyor, görüyoruz. Uğraşı ve çabalarınızın işlevli olması, istediğiniz sonucu sağlaması ve yoğun bir çalışma için iyi hazırlanmış kaynakların önemi ise açıktır. Öyle ki en iyiye ulaşmak isteyenler çalışmalarında hiçbir boşluk bırakmamaları gerektiğini kavradılar. Amaçlarının kapsamına giren her alanın bilgisini eksiksiz öğrenmek, öğrendiklerini pekiştirmek bilincine ulaştılar. Bu bilince ulaşanlar için iyi hazırlanmış bir kaynağın önemi de tartışılmayacak bir gerçektir.  Keza son yıllarda sınavlara hazırlananların sayısının artmasının da etkisiyle, sınava hazırlananların ders çalışmaya daha fazla zaman ayırması, önem vermesi gerektiği son yıl sınav notlarının yükselmesinden de anlaşılmaktadır.
 
İyi, ölçme yeterliliği olan, öğretici soru yazmak için sadece mevzuata ve ders konularına hâkim olmak yeterli değildir. Bunun için soruların iyi tasnif edilmiş olması, soru ve çözümlerinin konuyu kapsayıcı olması gereklidir. Aynı zamanda sınavlara hazırlananların en çok zorlandığı alanları bilmek ve ÖSYM’nin yıllarca sorduğu soru tarzlarına hâkim olmak gerekir. İşte elinizdeki TAMAMI YENİLENMİŞ ÇÖZÜMLÜ 5 DENEME SINAVI yıllarca sınıflarda binlerce hâkim ve savcı adayına ders anlatmış ve sınav formatına uygun soru tipini bilen hocalar tarafından hazırlanmıştır. 
 
YARGIÇ ADLİ HAKİMLİK ÇÖZÜMLÜ 5 DENEME SINAVI tam bir öğrenmenin, yüzeysel,
kalıplaşmış, sığ bilgilerle gerçekleşemeyeceğinin ayrımında olmanın bilindiği tamamı çözümlü çoktan seçmeli 500 sorudan oluşmaktadır. Tabi burada size de görev düşmektedir. Soruları doğru cevaplamanız yeterli değildir. Mutlaka çözümleri okumanız gereklidir. Soru çözümlerinde sadece çözümü göstermeyi amaçlamadık, "neden doğru” veya "neden yanlış” olduğunu da açıklamaya çalıştık. Bu açıdan diğer seçeneklere de değindik. Bu bakımdan çözümlerde mutlaka yeni bilgiler öğreneceksiniz, konuyu kavradığınızı hissedeceksiniz. 
 
Kitabımız, sınav sistemine uygun olarak 2021 dahil tüm Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri ve 2021 yılı 4.YARGI PAKETİ  değişikliklerini kapsamakta olup hâkimlik sınavlarına hazırlananlar için temel kaynaktır.
 
Elde edeceğiniz her başarının gücünüzü, azminizi biraz daha artırmasını dileriz. Umarız, elinizdeki kitap hayallerinizin anahtarı olur. Emeğinizin karşılığını almanız dileğiyle. Sevgiyle kalın…
 
DİZGİ KİTAP YAYINLARI
 

 • Genel Özellikler
 • Baskı 
 • 5, Baskı
 • Sayfa Sayısı
 • 5 Deneme
 • Yayınevi
 • Dizgi Kitap
 • Yazar
 • Mustafa dinçdemir, kenan bulut, sertkan erdurmaz, devrim toklucu, hmaza parlak , ismail alagöz, celalettin uray, ismet erdem, emin kalkan, şeyda şahin, soysal aygün
 • Ebat
 • 19x27
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786050646290
MarkaDizgi Kitap
Stok DurumuVar
9786050646290

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.